Need for Speed: multiplayer racen in banners

3 december 09 Maarten Hafkamp

Electronic Arts promoot zijn nieuwste ramegame Need for Speed door gamers in banners realtime tegen elkaar te laten racen.

Need for Speed: multiplayer racen in banners

Het concept van bureau NRG3 is uitgerold op vijf sites van Sanoma Men’s Magazines. Coca-Cola Zero sponsort het scorebord. ‘Er komt bijna geen game meer uit zonder multiplayer optie: de mogelijkheid om via internet tegen echte tegenstanders te spelen. Dat wilden we ook mogelijk maken in banners’, zegt Frank Schippers, creative director NRG3. ‘Spelletjes in banners zijn niets nieuws. Maar hoe mooi is het als je in een banner kunt spelen tegen iemand die op dat moment dezelfde banner ziet?’
De nieuwe bannercampagne voor Need for Speed™: SHIFT bestaat uit interactieve banners, waarin real time geracet kan worden tegen andere spelers. Ferry Brands, brand manager bij Electronic Arts Benelux: ‘Het gevoel van de game komt hierdoor heel goed naar voren. Racegames zijn toch het leukst tegen echte tegenstanders.’
Deze tegenstanders zijn te vinden op de homepages van vijf websites van Sanoma Men’s Magazines. Die hebben ieder een eigen Need for Speed™ SHIFT banner gekregen, met daarin een speelbaar circuit. Samen vormen deze een Grand Prix. Om die te winnen, moeten spelers elkaar verslaan op alle vijf de circuits.
De vijf banners kunnen bereikt worden via de centrale campagnesite: www.electronicarts.nl/thinkfastdrivefaster en op autoweek.nl, formule1.nl, sportweek.nl, insidegamer.nl en gamer.nl.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Handboek Online Marketing

Handboek Online Marketing

Leer online koppelen aan offline en maak kennis met de voor- en nadelen van online marketinggereedschappen.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden