News Corp wil Dow Jones overnemen
De Amerikaanse krantenuitgever News Corp van Rupert Murdoch heeft een overnamebod van 5 miljard dollar (3,67 miljard euro) gedaan op Dow Jones (onder meer The Wall Street Journal).
Murdoch kan door een eventuele overname een belangrijke speler worden in de financiële nieuwswereld. Dow Jones maakte het bod gisteren bekend. Het bestuur van Dow Jones bestudeert het bod van 60 dollar per aandeel, in geld of in een combinatie van aandelen en geld.
News Corp noemt het bod op Dow Jones ‘vriendelijk’, dat wil zeggen dat de directie en commissarissen van Dow Jones het zouden steunen. Het bedrijf is grotendeels in handen van Amerikaanse familie Bancroft, die zich wel tegen het bod keerde. De familie heeft volgens Dow Jones meer dan 50 procent van het stemrecht in het bedrijf.
Als Murdoch slaagt in de overname van Dow Jones wordt hij ook eigenaar van het gelijknamige persbureau. Dat maakt hem een belangrijk concurrent van Reuters en Bloomberg (ANP).
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Lotto komt met Voetbalvrienden app
vrijdag 25 mei 2012, 10:43
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
vrijdag 25 mei 2012, 8:27
Commercials leveren NLEnergie meer klanten op
vrijdag 25 mei 2012, 7:31
Lipton Ice Tea komt met Schreeuwhelmus
vrijdag 25 mei 2012, 7:24
Kruidvat wint Gouden Deurmat
vrijdag 25 mei 2012, 7:11
Unilever blijft bij Mindshare in de VS
vrijdag 25 mei 2012, 7:03
tip
Communicatiedesk vernieuwd
Vind antwoorden op jouw communicatievraagstukken. Bekijk dan nu gratis drie artikelen in de Communicatiedesk. Deze database bevat meer dan 2.500 checklists, cases en artikelen.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Senior coördinator Studentenzaken
USG Capacity West-Zuid, Den Haag
-
Webredacteur
Abvakabo FNV, Zoetermeer
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
-
Verkoopleider
MAIN Energie, Amsterdam
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
peter: Proef ik hier een aantal gefrustreerde ondernemers die het niet gelukt is met een goed verhaal...
Bart van bergen: Zoals ieder jaar begind Albert Heijn de laatste maandag voor het EK of WK met de echte actie. Dus...
Ton: Voor de kinderen is er dus niks. Geen rijen voor de deur dus bij AH.
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


