Nickelodeon en ING: Party Bizznizz

donderdag 7 mei 2009, 9:42

Nickelodeon en ING: Party Bizznizz

Zes jongeren krijgen de opdracht met een beperkt budget een onvergetelijk schoolfeest te organiseren in de nieuwe televisieserie Party Bizznizz. De serie is gemaakt door ING in samenwerking met Nickelodeon.

Party Bizznizz is te zien vanaf 13 mei. In zes afleveringen is te zien of het hen lukt hun doel te bereiken. De serie maakt onderdeel uit van een bredere strategie van de ING om ouders en kinderen te ondersteunen bij financiële educatie.
Nick Jue, directievoorzitter ING Nederland geeft vanochtend op een persbijeenkomst meer toelichting op het programma. Tijdens deze bijeenkomst wordt ingegaan op het hoe en waarom van deze bijzondere benadering van jongeren en wordt ook een nieuw initiatief bekendgemaakt met betrekking tot financiële educatie voor ouders en kinderen.

 

reageer (1)

Aanvulling op het bericht: reclamebureau Noise was betrokken bij de ontwikkeling van de strategie, bedacht het concept voor de tv-serie en de online game, en produceerde beide.

Astrid Prummel, donderdag 7 mei 2009, 10:56


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

marcom eventkalender

kennisbank


Wegens groot succes wederom een Social Media School

Social Media School
Leer Social Media succesvol te integreren binnen je eigen organisatie.
Ervaar de impact van Social Media op marketing.
Kies je eigen programma uit 18 uitdagende workshops:

… met avondspecial: goede en slechte cases.
Bekijk het programma en schrijf je nu in!
13 & 14 oktober 2010

tip

Bestsellers

Bestsellers

vanaf € 24,95

1. Handboek Online Marketing 2. Goed Boek 3. Laat met je merk spelen


deze week in adformatie

- Unilever overweegt reclamefolders
- Relatie Adidas met 180 lijkt voorbij
- Spil Games ziet groei in social media
- BrandAsset: 'Microsoft sterk merk'

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief