Nieuw blad over culturen in Nederland

6 april 04 Redactie

Mavis Magazine is de titel van een nieuw sociaal-maatschappelijk georiënteerd blad.

Het glossy tijdschrift is een initiatief van Mavis Albertina, die tevens de hoofdredactie gaat voeren. Mavis Magazine is een blad over verschillende groepen in de samenleving. Volgens de makers kennen de diverse culturen die hier leven elkaar nauwelijks. Vaak missen wij feitelijke kennis over waarden en normen van anderen, en hun culturele beleving, aldus Mavis Magazine. ‘Dat brengt verkeerde beeldvorming, vooroordelen en stigmatisering met zich mee.’ Het blad wil hier iets aan doen.

Behalve politieke artikelen, nieuws en reportages staan in het kwartaalmagazine ervaringen en levensverhalen van bekende en minder bekende Nederlanders, afgewisseld met columns, kunst en cultuur, culinaire rubrieken, reis- en muziekverhalen.

Vandaag heeft in het Beurs World Trade Center Rotterdam de lancering plaats van het eerste officiële nummer van Mavis Magazine.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Marketing Performers

Marketing Performers

Meer halen uit marketingtalent.Dit boek is geschreven voor marketingmanagers die willen weten hoe zij het beste uit hun medewerkers naar boven kunnen halen.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden