Nieuw zondagmiddagprogramma Carlo en Irene

23 juli 2009, 8:26 2 Maarten Hafkamp

Carlo Boszhard en Irene Moors komen na de zomer definitief terug op de zondagnamiddag bij RTL 4. Er zijn sponsors gevonden voor de opvolger van Life & Cooking, maar RTL maakt deze nog niet bekend.

Nieuw zondagmiddagprogramma Carlo en Irene

Wel is duidelijk dat het om een aantal sponsors gaat. Daarover lopen nog gesprekken. Stage Entertainment is bij de ontwikkeling betrokken. Ook de naam van het programma wordt in later stadium bekendgemaakt.
Paul Siero, chief commercial officer van RTL Nederland: ‘Het ontwikkelen van het nieuwe programma van Carlo & Irene is een boeiend traject geweest, een dynamisch samenspel tussen producent MasMedia, Stage Entertainment en RTL Nederland. Ik ben er zeker van dat we met dit nieuwe format met Carlo en Irene een fantastische doorstart maken op de zondag. Het programma krijgt de vertrouwde gezellige sfeer die het duo als geen ander weet neer te zetten en heeft een brede invalshoek. Onderwerpen als gezond leven, mode, lifestyle, beauty, koken en showbizz
krijgen volop aandacht.’
Ook de site van het programma speelt volgens Siero een belangrijke rol bij direct contact met de kijker, live tijdens de uitzending en ook daarna. Siero: ‘Het format staat open voor meerdere sponsors.
Met enkele zijn de gesprekken al in een vergevorderd stadium, ik ben er van overtuigd dat hier unieke lange termijn samenwerkingen uit voortkomen.’
Erland Galjaard, programmadirecteur RTL 4: ‘Ik ben blij dat het gelukt is om Carlo & Irene te behouden voor het timeslot dat zij groot hebben gemaakt. Er wordt nog hard gewerkt aan het format. Zeker is dat er straks live wordt ingehaakt op actualiteiten en events, en de belangrijke thema’s van RTL 4 een plaats krijgen.’
In mei stopte Life & Cooking na negen jaar, omdat sponsor Unilever er mee ophield.



 

reageer (2)

En nu maar hopen dat meneer Boszhard daar ook niet één grote reclamespot voor z’n andere tv-programma’s van maakt, zoals dikwijls bij ‘Succes verzekerd’. Wat werkelijk ténenkrommende momenten opleverde. (En bewees dat Carlo zijn beste tijd reeds lang gehad heeft.)

maarten laan, donderdag 23 juli 2009, 20:07

Misschien dat mijnheer Maarten enige vorm van jaloesie ondervindt. Het tv duo Carlo en Irene hebben RTL bijzondere momenten bezorgdt en dat zal de komende jaren meer dan welkom zijn op deze zender. RTL heeft buiten hen geen kijkcijfer kanonnen meer!

A. noniem, maandag 3 augustus 2009, 20:20


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

ook interessant

meer opinie

meer achtergrond

tip

iChange

iChange

Juist in een tijd waarin we in economisch moeilijk vaarwater verkeren, moet een organisatie veranderen. Hoe blijf je daarbij zelf op koers en lever je toegevoegde waarde? Kom naar iChange; het congres over communicatie en verandering in de praktijk.

Meer info



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer

Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?


Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.

Lees verder


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden