Nieuwe glossy Van Vuure en Contant: Gooisch…als LifeStyle

Media 16 december 2011, 9:01 1 Maarten Hafkamp

Rob van Vuure en Peter Contant brengen een glossy op de markt: ‘Gooisch…als LifeStyle’.

Nieuwe glossy Van Vuure en Contant: Gooisch…als LifeStyle

Het oorspronkelijke idee voor het nieuwe tijdschrift kwam van Contant (ex-Veronica Uitgeverij, foto links), vertelt deze in Adformatie: ‘Rob en ik kennen elkaar uit het veld. Een paar maanden terug heb ik hem mijn plan voorgelegd voor een glossy over de Gooise manier van leven. Toevallig bleek Rob zelf met plannen rond te lopen die daar goed bij aansloten. We hadden allebei onze handen vrij, dus we zijn meteen gaan brainstormen. Op basis van die gesprekken heb ik gezegd: hier durf ik mijn geld wel in te steken. Zeker toen Rob zich bereid verklaarde hoofdredacteur te worden.’
Het eerste nummer van Gooisch… als LifeStyle moet uiterlijk 1 mei 2012 in de winkels liggen. Het blad wordt precies wat de titel suggereert, want de makers treden sans gêne in de voetsporen van Gooische vrouwen, Linda en Jort Kelders ‘Hoe heurt het eigenlijk?’. Dus: veel verhalen en foto’s over mooie mensen, grote villa’s, dure auto’s en extravagante feestjes.
‘Het is gebleken dat grote groepen mannen en vrouwen zich graag laven aan de Gooische levensstijl’, verklaart Van Vuure. ‘Het gaat ons overigens niet om het Gooi an sich, maar om een bepaalde mentaliteit. Elke plaats in Nederland heeft zijn eigen Gooi.
Over de groeipotentie van Gooisch… als LifeStyle willen de twee nog niet al te veel kwijt. Ze gaan bescheiden van start met een kleine club medewerkers en een eerste oplage van 50.000-70.000 exemplaren. Contant: ‘Maar we sluiten niet uit dat we daarna gaan groeien. Het liefst zouden we een maandblad worden, maar dat hangt ook van de ontvangst af.’

Foto: Chris van Houts



 

reageer (1)

Gemiste kans voor Sanoma!

Dirk, vrijdag 16 december 2011, 11:51


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

meer opinie

tip

ValueFraming

ValueFraming

Een nieuwe en praktische methode voor werkelijk effectieve professionele communicatie. ValueFraming beschrijft in een aantal stappen hoe het beste te communiceren.

Meer informatie



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer

Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?


Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.

Lees verder


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden