NL10 letterlijk gelanceerd

10 februari 05 Redactie

Hockeyster Fatima Moreira de Melo heeft dinsdag in Rotterdam letterlijk het eerste exemplaar van NL10 van PCM gelanceerd. Na een parachutesprong overhandigde zij bij landing het gratis uitgaansblad aan de Rotterdamse burgemeester Opstelten.

NL10 is het broertje van het Amsterdamse NL20, een uitgave van NL Unlimited (onderdeel van PCM), dat sinds 2003 uitkomt. NL20 en NL10 verschijnen in een oplage van 75.000 en richten zich op ‘stedelingen tussen de 20 en 40 jaar’. Ze worden verspreid via displays.
Amsterdam telt NL20 900 distributiepunten en Rotterdam ‘begint’ met 500 punten. In de havenstad zijn nieuwe displays geplaatst, zoals geëist door de rechter. De zaak was aangespannen door de Persgroep, die sinds eind januari in Nederland de concurrerende Zone-bladen uitbrengt. Op korte termijn hoopt uitgever Hidde van der Louw uit te breiden in Utrecht en Den Haag. ‘Wij hebben altijd voor ogen gehad dit concept landelijk groot te maken’, aldus Van der Louw.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

RSLT Social Media School

RSLT Social Media School

14 en 15 maart 2012, Seats2Meet, Utrecht Leer hoe je social media succesvol kunt integreren binnen jouw organisatie. Volg ook de plenaire sessie met spraakmakende cases van o.a. Transavia, Heinz en SNS Reaal!


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden