NPO wil aantal themazenders schrappen
De Nederlandse Publieke Omroep (NPO) zet het mes in een aantal digitale themazenders door tegenvallende belangstelling. Het is nog niet bekend om welke zenders het gaat.
De publieke omroepen lanceerden vanaf 2006 een groot aantal themazenders rond muziek, consumentenzaken, humor en cultuur. De NPO zegt de ambities moeten worden bijgesteld. Er was sprake van de komst van nog meer zenders, maar de belangstelling valt tegen.
De distributiekosten zijn hoog (zo’n half tot één miljoen euro per kanaal) terwijl er in totaal 13 miljoen euro is gebudgetteerd. De diverse omroepen zijn in overleg of er themazenders kunnen worden samengevoegd.
Woordvoerders van Vara, KRO en VPRO bevestigen aan Emerce dat eventuele beslissingen over het verdwijnen van themazenders in gezamenlijk overleg worden genomen. Naar verluidt wordt VPRO’s 3VOOR12 OnStage samengevoegd met het andere 3VOOR12-kanaal. Andere zenders zullen blijven bestaan, maar brengen de programmering terug, zoals VARA’s Humor TV. De KRO wil het liefst vasthouden aan Opvoedendoejezo.
meer nieuws
RSSFun in Noordwijkerhout
donderdag 9 februari 2012, 23:46
Samsung mag tablet verkopen in Duitsland
vrijdag 10 februari 2012, 8:35
CEO Jacob de Jonge weg bij Bijenkorf
donderdag 9 februari 2012, 12:47
AH lanceert weggooiwijzer
donderdag 9 februari 2012, 11:53
RegioBank: radiospots in acht dialecten
donderdag 9 februari 2012, 9:22
Groupon lijdt verlies
donderdag 9 februari 2012, 9:14
MediaMonks wint FWA voor TEDx website
donderdag 9 februari 2012, 9:02
rondvraag
Moet de commercie een stapje terug doen?
Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?
In beeld: Hanen festival bij GVR

Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.
![]()
In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…
vacatures
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
-
Senior Customer Support Medewerker
Louwman & Parqui B.V., Raamsdonksveer
-
Sales Specialist Diagnostics
Avantor Performance Materials B.V., Deventer
laatste reacties
Ben Zuur: Kortom: inhoudelijk al met al dus een heel, heel teleurstellende editie van de MWG....
natascha: Verras me...Ik heb inspiratie opgedaan bij DWDD,door Adriaan van Dis.....8 nummers voor...
michael Jansen: Veel succes job-hoppers.
Sent Wierda: Welk dialect zal dat dan zijn op RTV Oost?
Iwan: In Nederland een grote fail. Vaak fouten, kleine lettertjes die toch nog geld kosten, niet...
De Opportunisten elke donderdag vers
kennisbank
Boekentips en meer
tip
ValueFraming
Een nieuwe en praktische methode voor werkelijk effectieve professionele communicatie. ValueFraming beschrijft in een aantal stappen hoe het beste te communiceren.
vacatures
-
Product Manager (Die op basis van inhoud de schakel is tussen R&D en Sales)
Mars / Den Uijl Ploeg & Partners, Leeuwarden
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Accountmanager Latijns-Amerika
BRB International BV, Ittervoort
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
deze week in adformatie
- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden
