‘NPS ondergebracht bij NOS’
De programma's en medewerkers van de NPS worden per 2008 ondergebracht bij de NOS. Dat staat in een plan dat staatssecretaris Van der Laan van Media vandaag met het kabinet bespreekt.
Vandaag wordt het gehele omroepplan van Van der Laan in het kabinet bekeken. Per 2008 treedt haar plan in werking, waarin ook is opgenomen dat de ledenloze omroep NPS moet verdwijnen, aldus het ANP. Om de programma’s te waarborgen komen ze onder de verantwoordelijkheid van de NOS te vallen, de omroep waar de NPS ook ooit uit voortkwam.
De NOS krijgt vanaf 2008 drie jaar de tijd om te bekijken welke voormalige NPS-programma’s moeten blijven en hoe dan. Zo kan de NOS-leiding gedurende die tijd bekijken hoe het verder moet met samenwerkingsprogramma’s als Nova. Die uitzending wordt niet alleen door de NPS, maar ook door de Vara en VPRO gemaakt.
De afzonderlijke omroepen worden in het omroepplan van Van der Laan gevraagd om per 2008 alleen nog programma’s te maken die opinie en debat aanzwengelen. De NOS maakt alleen onafhankelijke nieuws- en sportprogramma’s. Van der Laan wil dat Hilversum bepaalt of NOVA een opiniërend programma is (en dus bij een omroep moet komen) of in de tweede categorie valt (en dus bij de NOS kan blijven).
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Lotto komt met Voetbalvrienden app
vrijdag 25 mei 2012, 10:43
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
vrijdag 25 mei 2012, 8:27
Commercials leveren NLEnergie meer klanten op
vrijdag 25 mei 2012, 7:31
Lipton Ice Tea komt met Schreeuwhelmus
vrijdag 25 mei 2012, 7:24
Kruidvat wint Gouden Deurmat
vrijdag 25 mei 2012, 7:11
Unilever blijft bij Mindshare in de VS
vrijdag 25 mei 2012, 7:03
tip
Word nu sponsor
Word nu sponsor van dé MARCOM-borrel van het jaar! 13 juni a.s. tijdens MARCOM12 op Strand Zuid bij de Amsterdam RAI. Interesse? Neem contact op met dieuwke@adformatie.nl of vincent@adformatie.nl
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?
Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Senior coördinator Studentenzaken
USG Capacity West-Zuid, Den Haag
-
Webredacteur
Abvakabo FNV, Zoetermeer
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
-
Verkoopleider
MAIN Energie, Amsterdam
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Henk De bruin: De shirtsz van de makro moet dit jaar maar winnen, is nl. ook nog nuttig.
En de makro is nooit met...
Tosca: Heel erg lekker ... Ik maakte Caiprihinia altijd zelf ... maar dit is makkelijker en smaakt...
ridi: Inmiddels heb ik het gevonden............soory
ridi: Waar kan ik deze app vinden?
peter: Proef ik hier een aantal gefrustreerde ondernemers die het niet gelukt is met een goed verhaal...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


