Numico eist rectificatie ‘lastercampagne’ Dr. Rath
Numico, het vroegere Nutricia, lijdt miljoenen schade door een lastercampagne van de Almelose handelaar in vitaminepreparaten 'Dr. Rath'. Dat zei advocaat J. Huydecoper van Numico gisteren in een kort geding voor de president van rechtbank in Almelo.
Daarin eiste Numico een rectificatie van de ‘dokter’ in een huis-aan-huisfolder op straffe van een dwangsom van een miljoen gulden per dag.
Rath verspreidde in een miljoenenoplage een huis-aan-huisbrochure van vier pagina’s waarin het de bedrijfsleiding van het Amerikaanse bedrijf Rexall - onlangs overgenomen door Numico - ervan wordt beschuldigd banden te onderhouden met de georganiseerde misdaad. "Numico, het Nederlandse volk vraagt: Brengt u de georganiseerde misdaad naar Nederland?’’, zo stond er in de folder. In paginagrote advertenties en op internet deed hij er nog een schepje bovenop. Numico eist dan ook dat Rath ophoudt met zijn advertentiecampagnes. Volgens Numico’s advocaat gebruikt Rath het kort geding voor een ander doel: zijn conflict met zijn oud-werkgever Rexall. Rath en Rexall zijn in een slepend juridisch proces verwikkeld. Wereldwijd heeft Rath overigens al meerdere campagnes voor de rechter moeten verantwoorden. De president van de rechtbank doet uitspraak op 15 november.
meer nieuws
RSSFun in Noordwijkerhout
donderdag 9 februari 2012, 23:46
BSUR: themacampagne Miljoenenspel Staatsloterij
vrijdag 10 februari 2012, 10:00
‘The winner is…’ blijft onder de maat
vrijdag 10 februari 2012, 9:57
Inzenden voor Esprix
vrijdag 10 februari 2012, 9:13
NMa: Vergelijkingssites onder de maat
vrijdag 10 februari 2012, 9:07
Kleine reorganisatie Vrij Nederland
vrijdag 10 februari 2012, 8:56
Nieuw tijdschrift Sanoma: Fab
vrijdag 10 februari 2012, 8:39
rondvraag
Moet de commercie een stapje terug doen?
Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?
In beeld: Hanen festival bij GVR

Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.
![]()
In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…
vacatures
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
-
Senior Customer Support Medewerker
Louwman & Parqui B.V., Raamsdonksveer
-
Sales Specialist Diagnostics
Avantor Performance Materials B.V., Deventer
laatste reacties
Harald Heukers: Waarom wordt er niets gezegd over de battle?
Patrick van Drongelen: @Michael Jansen, 15 jaar in dienst, lijkt me niet echt dat je dan kunt...
Ben Zuur: Kortom: inhoudelijk al met al dus een heel, heel teleurstellende editie van de MWG....
natascha: Verras me...Ik heb inspiratie opgedaan bij DWDD,door Adriaan van Dis.....8 nummers voor...
De Opportunisten elke donderdag vers
kennisbank
Boekentips en meer
tip
ValueFraming
Een nieuwe en praktische methode voor werkelijk effectieve professionele communicatie. ValueFraming beschrijft in een aantal stappen hoe het beste te communiceren.
vacatures
-
Product Manager (Die op basis van inhoud de schakel is tussen R&D en Sales)
Mars / Den Uijl Ploeg & Partners, Leeuwarden
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Accountmanager Latijns-Amerika
BRB International BV, Ittervoort
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
deze week in adformatie
- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden
