Omroep C kan geen leden vinden

28 januari 2008, 0:00 12 Redactie

Of de nieuwe culturele Omroep C tot het publieke bestel toetreedt, is onzeker. De omroep heeft moeite 50.000 leden te vinden.

Die 50.000 zijn een vereiste om een gooi te doen naar publieke zendtijd. De strijders voor meer en betere kunst- en cultuurprogramma’s op televisie zijn al enige tijd bezig Omroep C in het bestel te krijgen.
Ad ’s-Gravensande, een van de oprichters van Omroep C, zegt tegen het Nederlands Dagblad: ´Kijkcijfers zijn te belangrijk bij de publieke omroep. En niet de inhoud. De publieke omroep moet mensen aan het denken zetten, verrassen, nieuwe inzichten bieden, aanzetten tot discussie. Niet alleen de gemakzuchtige leverancier zijn van quizzen. Er is zoveel mis. De publieke omroep moet kunst en cultuur brengen, maar dat zijn rekkelijke begrippen.´
Volgens ’s-Gravensande vormen televisie en cultuur en kunst geen gelukkig huwelijk. ´Maar je moet in elk geval blijven volhouden. Ik blijf optimistisch.’



 

reageer (12)

Ik word lid van omroep C

Hanny Reindersma, dinsdag 17 februari 2009, 21:24

Wil graag lid worden van omroep C

Fay van der Ven-Maurits, dinsdag 17 februari 2009, 21:25

Ik wil graag lid worden van Omroep C

berber hoving, dinsdag 17 februari 2009, 21:35

Net gekeken naar DWDD. Via die site kreeg ik geen contact. Ik hoop dat dat betekent dat er zeer veel reacties zijn met het verzoek mee te werken aan dit goede initiatief.
Ook wij zouden wat graag wat meer cultuur en kunst programma’s zien op tv. So ,,,, go for it

M.F. Bendel- Sitter, dinsdag 17 februari 2009, 21:39

Ik wil graag lid worden van Omroep C.
Eindelijk weer iets te zien op tv.

Annette Otto, dinsdag 17 februari 2009, 21:40

de site is niet bereikbaar maar ik wil graag lid worden van omroep c

christine slangen, dinsdag 17 februari 2009, 21:53

We kunnen wel degelijk een omroep C gebruiken. Ik hoop dat het gaat lukken!

Danny Dogger, dinsdag 17 februari 2009, 21:54

Misschien een overload nav DWDD maar omroepc.nl was niet bereikbaar. Ik wil graag lid worden van omroep C.

Suzanne van Nispen-Gondrie, dinsdag 17 februari 2009, 21:57

Ik wil graag lid worden,mis zulke programma’s op een
“normale “tijd.
Groet en succes Els

els sluiters, dinsdag 17 februari 2009, 21:59

kultuur, en vooral beeldende kunst, dat is precies wat ik mis op de t.v. Gewoon op een normaal uur, b.v. na dwdd. Daar word ik graag lid voor bij omroep c.

mieke werners textielkunstenaar, dinsdag 17 februari 2009, 22:00

Wij willen ook lid worden, graag zelfs!!!!

Kris Trebacz, woensdag 18 februari 2009, 0:06

Goedenavond,
Volgens mij ben ik al lang lid. Alleen mijn email adres is gewijzigd, ik heb dit niet aan u door gegeven. Vorige adres was het NIEUWE adres is bovenstaande.
Graag een reactie van u.
Met vr. gr. E.C. Fritzlin

E.C. Fritzlin Bobby mevr,, zaterdag 14 mei 2011, 21:55


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

tip

Goed Boek

Goed Boek

Op zoek naar kansen voor een maatschappelijke innovatie? Goed Boek biedt tien kansen om de overgang naar een betere toekomst mogelijk te maken. Voor iedereen die niet alleen hoop wil bieden maar ook tot handelen over wil gaan.

Meer info óf gelijk bestellen



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer

Bureau van het Jaar: BSUR, Lemz of Wieden+Kennedy?


Volgende week wordt bekend welk bureau zich Bureau van het Jaar 2011 mag noemen.
Om inzicht te geven hoe bureaus zich profileren en wat de drie het afgelopen jaar goed gedaan hebben publiceren we hierbij hun papers.

Lees verder


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden