Ontslaggolf bij WPP
De WPP Group gaat het mes zetten in de werkgelegenheid bij vestigingen in West-Europa en Noord-Amerika. Duizenden banen staan op de tocht, aldus een artikel in The Observer.
Op dit moment is het concern nog werkgever voor meer dan 100.000 mensen wereldwijd. Budgetoverleg in november en december tussen de verschillende divisies en CEO Sir Martin Sorell zouden tot drastische maatregelen leiden. Een anonieme bron binnen het bedrijf meldt dat van WPP ondernemingen wordt verwacht dat er gekort wordt op het aantal medewerkers wanneer de personele kosten meer dan 60 procent van de inkomsten beslaan. Omdat de omzetten vooral in West-Europa en Noord-Amerika flink zijn teruggelopen, zullen de hardste klappen in die regio’s vallen. De geruchten dat het zou gaan om een inkrimping van het personeelsbestand met 10 procent, wordt door een andere interne WPP bron afgedaan als ‘onzin’.
In Zuid-Amerika, Oost-Europa en Azië wordt juist een toename van personeel verwacht. Met name pr en marktonderzoek blijken in die gebieden gezonde groeimarkten. WPP werd voorgegaan door andere marketing giganten. Vlak voor kerst kwam in het nieuws dat Omnicom 5 procent van het personeelsbestand zal schrappen (3.500 banen) en Interpublic met eenzelfde percentage (2.000 banen) zal krimpen.
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Lotto komt met Voetbalvrienden app
vrijdag 25 mei 2012, 10:43
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
vrijdag 25 mei 2012, 8:27
Commercials leveren NLEnergie meer klanten op
vrijdag 25 mei 2012, 7:31
Lipton Ice Tea komt met Schreeuwhelmus
vrijdag 25 mei 2012, 7:24
Kruidvat wint Gouden Deurmat
vrijdag 25 mei 2012, 7:11
Unilever blijft bij Mindshare in de VS
vrijdag 25 mei 2012, 7:03
ook interessant
- Kans op overname Brabant10 vrijdag 18 mei 2012
- Vaker ontslagen door sociale media maandag 7 mei 2012
- Minder banen weg bij AT5 vrijdag 4 mei 2012
- Taxi krijgt nieuw management vrijdag 20 april 2012
- OMD bovenaan in Gunn Report donderdag 1 maart 2012
meer opinie
- 20-49 donderdag 19 mei 2011
- Wie verkoopt z’n toko? donderdag 13 januari 2011
meer achtergrond
- Hoe maak je een bureau toekomstbestendig? dinsdag 28 september 2010
- Netwerkbureaus positiever gestemd donderdag 11 maart 2010
- Hoe overleef ik de recessie donderdag 5 februari 2009
- Getting Grey there donderdag 5 juni 2008
- Mediabureaus schuiven op naar directietafel donderdag 29 mei 2008
tip
Communicatiedesk vernieuwd
Vind antwoorden op jouw communicatievraagstukken. Bekijk dan nu gratis drie artikelen in de Communicatiedesk. Deze database bevat meer dan 2.500 checklists, cases en artikelen.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Marktonderzoeker
Ziekenhuis Bernhoven, Veghel en Oss
-
Senior coördinator Studentenzaken
USG Capacity West-Zuid, Den Haag
-
Webredacteur
Abvakabo FNV, Zoetermeer
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Erna Matroos: Hoezo refereer je aan Gall&Gall;en Intratuin? Er wordt in dit artikel op de Adformatie-website niet over...
Henk De bruin: De shirtsz van de makro moet dit jaar maar winnen, is nl. ook nog nuttig.
En de makro is nooit met...
Tosca: Heel erg lekker ... Ik maakte Caiprihinia altijd zelf ... maar dit is makkelijker en smaakt...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden



