Oplagegroei voor RD/ND-combinatie

6 april 04 Redactie

Tegen de trend van oplagedaling bij de (landelijke) dagbladen in is er groei bij het Reformatorisch Dagblad en stabiliteit bij het Nederlands Dagblad in het vierde kwartaal 2003, volgens HOI Instituut voor Media Auditing.

Het Reformatorisch Dagblad zag de oplage groeien van 59.621 in het vierde kwartaal 2002 naar 60.236 exemplaren in de zelfde periode een jaar later. Het Nederlands Dagblad moest maar negen exemplaren terug: van 34.446 naar 34.437.

Ook Het Financieele Dagblad en Sp!ts zagen de oplage groeien. Sp!ts van 348.991 naar 352.565 en het FD van 59.948 naar 60.181 exemplaren.

De grotere landelijke dagbladen moesten allemaal terug in oplage.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Drie minuten…

Drie minuten…

Een persoonlijk relaas van Burgemeester Bas Eenhoorn over het schietdrama in Alphen aan den Rijn. De auteursopbrengst van de verkoop van Drie minuten... is gedeeltelijk bestemd voor een herdenkingsmonument in Alphen aan den Rijn.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden