PCM ook genoemd als koper Yorin FM

17 november 05 Redactie

RTL Nederland heeft officieel bevestigt te overwegen radiozender Yorin FM
te verkopen. Het mediaconcern heeft een extern bureau ingehuurd om te zoeken naar kopers. Lex Harding, De Telegraaf en SBS zouden gegadigden
zijn. Daar lijkt ook PCM nu bij te komen.

Afgelopen dinsdag werd het personeel van Yorin FM ingelicht over de stand van zaken. De directie vindt dat Yorin FM te weinig verdient. Het station heeft nog nooit winst gemaakt. Het marktaandeel is blijven steken rond de 3 procent.
PCM zou graag een radio- en tv-zender beginnen die lijkt op Nederland 3, maar het uitgeversconcern wil niet zeggen of het geïnteresseerd is in Yorin FM. Wel zegt een woordvoerder dat het profiel van Yorin FM, dat populaire popmuziek draait, ver af ligt van dat van de PCM-kranten.

Yorin FM zendt uit op een ongeclausuleerd kavel. Dat wil zeggen dat een nieuwe eigenaar de vrijheid heeft om de frequentie een eigen invulling te geven, bijvoorbeeld met een nieuwszender (ANP).



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

RSLT Social Media School

RSLT Social Media School

14 en 15 maart 2012, Seats2Meet, Utrecht Leer hoe je social media succesvol kunt integreren binnen jouw organisatie. Volg ook de plenaire sessie met spraakmakende cases van o.a. Transavia, Heinz en SNS Reaal!


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden