Pietro Tramontin is Vea Legend 2008
Pietro Tramontin is door de Vea uitgeroepen tot Legend of the year 2008.
Tramontin ontving de prijs gisteravond tijdens het diner van de Vea-ledenvergadering in Brasserie Paardenburg in Ouderkerk aan de Amstel. Tramontin (66), verreweg de langst zittende bureaudirecteur van Nederland, nu al 38 jaar, zonder onderbreking, een fenomeen in de bureauwereld, met meer ervaring en meer successen op zijn conto dan welke zittende bureaudirecteur ook, kreeg de prijs voor de bijzondere bijdrage die hij heeft geleverd aan het vak.
Tramontin was in 1970 oprichter van Result, nu bestiert hij de creatief en zakelijk uitermate succesvolle DDB Groep. Daarnaast vervulde Tramontin sinds 1986 bestuurs- en adviesfuncties bij zo ongeveer alle belangrijke brancheorganisaties en stichtingen, van de Vea, de ROTA, het IAA, de Reclame Code Commissie, tot aan de Effies. In 1987 werd Tramontin verkozen tot Reclameman van het Jaar.
reageer (3)
Tanti auguri Pietro! Bij leven al een legende, dat doen maar weinig reclamemakers je na. Petje af voor je uithoudingsvermogen. Je bent een echte marathonloper. Ciao e arrivederci.
Tineke Vermeer, donderdag 27 november 2008, 12:09
Een kei in het vak, een kei van het vak. Fraaie, zo heel terechte onderscheiding. Gefeliciteerd, Pietro!
Michael van Os, donderdag 27 november 2008, 14:55
Zie ook leuke, en soms ook erg geestige gefilmde reacties van vakgenoten in binnnen- en buitenland, op de VEA-site: http://www.vea.nl/nieuws/vea-legend-2008-pietro-tramontin
Michael, donderdag 27 november 2008, 17:55
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Lotto komt met Voetbalvrienden app
vrijdag 25 mei 2012, 10:43
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
vrijdag 25 mei 2012, 8:27
Commercials leveren NLEnergie meer klanten op
vrijdag 25 mei 2012, 7:31
Lipton Ice Tea komt met Schreeuwhelmus
vrijdag 25 mei 2012, 7:24
Kruidvat wint Gouden Deurmat
vrijdag 25 mei 2012, 7:11
Unilever blijft bij Mindshare in de VS
vrijdag 25 mei 2012, 7:03
ook interessant
- Google presenteert Adwords voor YouTube-video maandag 23 april 2012
- BVA, NIMA en VEA gaan samenwonen woensdag 11 april 2012
- Lezing Marcantonio op autoreclametentoonstelling donderdag 5 april 2012
- ‘Afwenden reclameverboden waarschuwing voor adverteerders’ donderdag 15 maart 2012
- Nima,Vea en BVA willen Marketing & Communicatiehuis woensdag 29 februari 2012
meer opinie
- Waar het mis gaat met creatie vrijdag 7 oktober 2011
- ‘Bend over business’ donderdag 7 januari 2010
- Vroeger was alles beter, zelfs de crisis woensdag 23 december 2009
- Impact is alles woensdag 9 december 2009
- Een bos kappen voor een lucifer vrijdag 20 november 2009
meer achtergrond
- Moe dinsdag 27 maart 2012
- Football is big in Amsterdam dinsdag 22 juni 2010
- Eurobest: Four (m)ad men in Amsterdam donderdag 26 november 2009
tip
Marketing Performers
Meer halen uit marketingtalent.Dit boek is geschreven voor marketingmanagers die willen weten hoe zij het beste uit hun medewerkers naar boven kunnen halen.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Marktonderzoeker
Ziekenhuis Bernhoven, Veghel en Oss
-
Senior coördinator Studentenzaken
USG Capacity West-Zuid, Den Haag
-
Webredacteur
Abvakabo FNV, Zoetermeer
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Erna Matroos: Hoezo refereer je aan Gall&Gall;en Intratuin? Er wordt in dit artikel op de Adformatie-website niet over...
Henk De bruin: De shirtsz van de makro moet dit jaar maar winnen, is nl. ook nog nuttig.
En de makro is nooit met...
Tosca: Heel erg lekker ... Ik maakte Caiprihinia altijd zelf ... maar dit is makkelijker en smaakt...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


