Printmedia nog steeds belangrijke oriëntatiebron

23 november 09 Maarten Hafkamp

Printmedia zijn de voornaamste oriëntatiebronnen wanneer een andere baan of werkgever wordt gezocht.

Printmedia nog steeds belangrijke oriëntatiebron

Uit het Nationaal Onderzoek Arbeidsmarkt 2009 blijkt dat 71,4 pct print een belangrijke oriëntatiebron vindt, gevolgd door internet (67,4 pct). De Telegraaf blijft de krant met het grootste bereik. Internet wint wel wat terrein ten opzcihte van vorig jaar.
Laatstejaarsstudenten gebruiken minder media in vergelijking tot het NOA 2008. Dit wordt verklaard doordat meer studenten doorstuderen vanwege de economische crisis en dus niet beschikbaar zijn voor de arbeidsmarkt.
Ondanks tijden van recessie blijft men zich oriënteren op de arbeidsmarkt en zijn primaire arbeidsvoorwaarden en de functie-inhoud nog altijd de belangrijkste redenen om van baan te veranderen. Gevolgd door meer uitdaging in de werkzaamheden, de cultuur en het loopbaanperspectief.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


Adformatie meets marketing

Marc de Vries Hyves Adfotube

Hyves heeft het niet makkelijk. Maar algemeen directeur Marc de Vries legt uit dat er nog altijd toekomst is. 'We zijn nog steeds in leven en jong'. Theo van Vugt spreekt met hem in de serie Adformatie meets Marketing. 'Hyves is nog altijd de grootste site van Nederland.' En over Facebook en de Telegraaf.

Bekijk het interview. Meer video op Adfotube.


piece of work

Piece of Work Marco Grandia

In de derde aflevering van Piece of Work vertelt regisseur Marco Grandia over hoe hij te werk ging bij het maken van de C1000 Superhelden commercial. Daarin vliegen de duurbetaalde voetballers Dirk Kuyt, Klaas Jan Huntelaar en Ricky Wolfswinkel door de lucht. Hoe heeft hij dat gedaan? En wat heeft hij met goochelen?
Bekijk het interview. Meer video op Adfotube.


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Drie minuten…

Drie minuten…

Een persoonlijk relaas van Burgemeester Bas Eenhoorn over het schietdrama in Alphen aan den Rijn. De auteursopbrengst van de verkoop van Drie minuten... is gedeeltelijk bestemd voor een herdenkingsmonument in Alphen aan den Rijn.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden