RTL-radiozenders krijgen nog een jaar

1 september 2004, 23:00 Redactie

De twee radiozenders van RTL Nederland, Yorin FM en RTL FM, moeten medio 2005 weten waar ze staan. Lukt dat niet dan moet gedacht worden aan zenders laten samengaan of verkopen.

Dat zegt RTL Nederland-baas Fons van Westerloo in een interview met Het Financieele Dagblad. Hij wordt geïnterviewd omdat hij nu één jaar aan het roer staat van het mediabedrijf.
‘Radio zit nog met een aanzienlijk aanloopverlies. RTL is te laat begonnen en op de verkeerde manier: eerst je richten op dure sterren, die toen niet beschikbaar waren. Sky Radio en Radio 538 hebben een zeer stevige positie. Dat wordt dus landje veroveren want het gaat niet met grote sprongen’, zegt hij. ‘Ons doel over drie jaar is meer dan 10 procent marktaandeel en 10 miljoen euro winst. Als dat niet lukt, kun je denken aan zenders laten samengaan of verkopen. Maar als mediaconcern moet je televisie én radio willen, vind ik.’
De tv-tak doet het wel goed, hoewel RTL4 op zijn tellen moet passen voor concurrent SBS6, aldus Van Westerloo.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

tip

Handboek Online Marketing

Handboek Online Marketing

Leer online koppelen aan offline en maak kennis met de voor- en nadelen van online marketinggereedschappen.

Meer info of gelijk bestellen



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden