Ruzie binnen idealistische omroep Llink
De raad van toezicht van de nieuwe, idealistische omroep Llink wil directeur Anna Visser ontslaan. Voorzitter Niko Koffeman van de raad heeft dat voornemen, omdat hij niet tevreden is over haar werk. Het personeel is het niet met hem eens.
Dat zegtt een Llink-woordvoerder tegen het ANP. Het veertigkoppige personeel is het pertinent oneens met het voorstel en heeft zich pal achter zijn directeur opgesteld. De medewerkers hebben een brief naar de raad van toezicht gestuurd met de vraag Visser niet te ontslaan en een onafhankelijk bemiddelaar in het conflict aan te stellen.
Naar de precieze motieven van Koffeman om Visser te ontslaan kan het personeel slechts gissen. Volgens programmamaker Francisco van Jole doen hierover verschillende geruchten de ronde, die te herleiden zijn naar de ontstaansgeschiedenis van de zendgemachtigde.
Llink is een fusie tussen de voormalige ‘dierenomroep’ Nutopia en de wereldverbeteraars van DeNieuwe Omroep. Koffeman trad toe vanuit de dierenhoek en hij is niet tevreden over de manier waarop Llink het thema dieren behandelt. Volgens Van Jole zou dierenbeschermer Koffeman graag zien dat de omroep zich opstelt als een verlengstuk van verschillende dierengroeperingen. Visser heeft zich daar altijd tegen verzet.
Ook zou Koffeman Visser verwijten dat zij voor het televisieprogramma ‘Mr. Kahoona’ het bedrijf van Vissers’ vader, filmer Bob Visser, inschakelde. Volgens Van Jole heeft Visser daar speciaal toestemming voor gevraagd en zoekt Koffeman dus gewoon een stok om mee te slaan. Het botert namelijk al langer niet tussen Koffeman en Visser.
Het personeel heeft ook de zijde van Visser gekozen, omdat hen is gebleken dat Koffeman met zijn werk van twee dagen per week 35.000 euro per jaar zou verdienen. Dat is de idealisten in het verkeerde keelgat geschoten.
meer nieuws
RSSFun in Noordwijkerhout
donderdag 9 februari 2012, 23:46
Betere kijkcijfers The Winner Is…
vrijdag 10 februari 2012, 9:22
Inzenden voor Esprix
vrijdag 10 februari 2012, 9:13
NMa: Vergelijkingssites onder de maat
vrijdag 10 februari 2012, 9:07
Kleine reorganisatie Vrij Nederland
vrijdag 10 februari 2012, 8:56
Nieuw tijdschrift Sanoma: Fab
vrijdag 10 februari 2012, 8:39
Samsung mag tablet verkopen in Duitsland
vrijdag 10 februari 2012, 8:35
rondvraag
Moet de commercie een stapje terug doen?
Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?
In beeld: Hanen festival bij GVR

Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.
![]()
In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…
vacatures
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
-
Senior Customer Support Medewerker
Louwman & Parqui B.V., Raamsdonksveer
-
Sales Specialist Diagnostics
Avantor Performance Materials B.V., Deventer
laatste reacties
Patrick van Drongelen: @Michael Jansen, 15 jaar in dienst, lijkt me niet echt dat je dan kunt...
Ben Zuur: Kortom: inhoudelijk al met al dus een heel, heel teleurstellende editie van de MWG....
natascha: Verras me...Ik heb inspiratie opgedaan bij DWDD,door Adriaan van Dis.....8 nummers voor...
De Opportunisten elke donderdag vers
kennisbank
Boekentips en meer
tip
ValueFraming
Een nieuwe en praktische methode voor werkelijk effectieve professionele communicatie. ValueFraming beschrijft in een aantal stappen hoe het beste te communiceren.
vacatures
-
Product Manager (Die op basis van inhoud de schakel is tussen R&D en Sales)
Mars / Den Uijl Ploeg & Partners, Leeuwarden
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Accountmanager Latijns-Amerika
BRB International BV, Ittervoort
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
deze week in adformatie
- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden
