Sara Lee in Europa naar OMD
Het Europese Sara Lee (Douwe Egberts-)account komt in 17 markten in handen van Omnicom Group's OMD. Het account is zo'n 250 à 300 miljoen euro waard. In Nederland verliest BrandConnection het account.
Het account was in Europa verspreid over negen bureaus: ZenithOptimedia, MPG, Carat, MindShare, Starcom MediaVest, MediaCom, OMD, Space en BrandConnection. Sara Lee wilde het aantal bureaus terugbrengen naar twee, maar nu heeft het concern gekozen voor consolidatie bij OMD.
BrandConnection, het huidige bureau in Nederland, verliest daarmee het mega-account. Het bureau deed niet mee aan de pitch, omdat BC’s moederbedrijf IPG internationaal voor SC Johnson koos. Dat conflicteert met Sara Lee. IPG-inkoopcentrale Magna Global ziet daarmee zijn derde grote klant in korte tijd vertrekken, na Unilever en L’Oréal.
OMD start per 1 januari. Het gaat om alle Sara Lee-merken, waaronder Douwe Egberts, Ambi Pur, Sanex en Senseo.
meer nieuws
RSSBraam en Gerkema weg bij DDB
woensdag 8 februari 2012, 15:10
Fun in Noordwijkerhout
donderdag 9 februari 2012, 23:46
CEO Jacob de Jonge weg bij Bijenkorf
donderdag 9 februari 2012, 12:47
AH lanceert weggooiwijzer
donderdag 9 februari 2012, 11:53
RegioBank: radiospots in acht dialecten
donderdag 9 februari 2012, 9:22
Groupon lijdt verlies
donderdag 9 februari 2012, 9:14
MediaMonks wint FWA voor TEDx website
donderdag 9 februari 2012, 9:02
rondvraag
Moet de commercie een stapje terug doen?
Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?
In beeld: Hanen festival bij GVR

Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.
![]()
In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…
vacatures
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
-
Senior Customer Support Medewerker
Louwman & Parqui B.V., Raamsdonksveer
-
Sales Specialist Diagnostics
Avantor Performance Materials B.V., Deventer
laatste reacties
natascha: Verras me...Ik heb inspiratie opgedaan bij DWDD,door Adriaan van Dis.....8 nummers voor...
michael Jansen: Veel succes job-hoppers.
Sent Wierda: Welk dialect zal dat dan zijn op RTV Oost?
Iwan: In Nederland een grote fail. Vaak fouten, kleine lettertjes die toch nog geld kosten, niet...
Alex van der Weide: Twee opties: of de maya’s krijgen gelijk en 2012 wordt inderdaad het jaar van...
De Opportunisten elke donderdag vers
kennisbank
Boekentips en meer
tip
Marketing Performers
Meer halen uit marketingtalent.Dit boek is geschreven voor marketingmanagers die willen weten hoe zij het beste uit hun medewerkers naar boven kunnen halen.
vacatures
-
Product Manager (Die op basis van inhoud de schakel is tussen R&D en Sales)
Mars / Den Uijl Ploeg & Partners, Leeuwarden
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Accountmanager Latijns-Amerika
BRB International BV, Ittervoort
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
deze week in adformatie
- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden
