Scan en Fellinger starten samenwerking
Scan Management Consultants is per 1 november een strategische samenwerking aangegaan met Stephan Fellinger van Fellinger interactieve marketing.
Fellinger is onder meer medeoprichter en bestuursvoorzitter van de Stichting SpinAwards. Gezamenlijk gaan Scan en Fellinger opdrachtgevers adviseren over de integratie van online/offline merkontwikkeling en management, -marketing en communicatie. Ook audits op dit gebied en de selectie van gespecialiseerde bureaus behoren tot de mogelijkheden binnen de samenwerking.
Becht: ‘De discipline is volwassen en is een essentieel onderdeel van ‘marketing’ geworden. Door Stephan actief te betrekken bij Scan, vindt een vergelijkbare, logische integratie in onze adviespraktijk plaats.’
Fellinger: ‘Het slaan van een brug tussen traditionele marketing en interactieve marketing is in mijn ogen essentieel. We staan op de drempel van enorme veranderingen in het medialandschap, waarbij er grote mogelijkheden ontstaan bij een betere integratie van beide vakgebieden. Hierbij valt momenteel op, hoe ondoorzichtig het huidige "interactief" bureauaanbod voor opdrachtgevers is.’
meer nieuws
RSSBraam en Gerkema weg bij DDB
woensdag 8 februari 2012, 15:10
Supermarkten boeken hogere omzet
donderdag 9 februari 2012, 8:48
Heineken weer sponsor James Bond
donderdag 9 februari 2012, 8:42
Wouter Bax hoofdredacteur NU.nl
woensdag 8 februari 2012, 11:45
Tv-zenders en fabrikanten zetten in op HbbTV
woensdag 8 februari 2012, 11:28
Topman Zeiler vertrekt bij RTL Group
woensdag 8 februari 2012, 9:11
Creative Niche opent in Amsterdam
woensdag 8 februari 2012, 9:00
rondvraag
Moet de commercie een stapje terug doen?
Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?
In beeld: Hanen festival bij GVR

Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.
![]()
In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…
vacatures
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Redacteur
Artsen Zonder Grenzen, Amsterdam
-
Product Manager (JH7156)
Personato Werving en Selectie, Gelderland
-
Communicatie medewerker
Mediacollege Amsterdam (Ma), Amsterdam
laatste reacties
kermit de kikker: Goed nieuws!!!
José Bernaerts: The right man in the right place. Gefeliciteerd!
alexandra: Lieve marcel.gefeliciteerd,love you.xx
Helmer Molenaar: @Itai
Dat vermoeden had ik al ja ;-)
Natuurlijk, “it takes two to tango” en dat...
De Opportunisten elke donderdag vers
kennisbank
Boekentips en meer
tip
Handboek Online Marketing
Leer online koppelen aan offline en maak kennis met de voor- en nadelen van online marketinggereedschappen.
vacatures
-
Product Manager (Die op basis van inhoud de schakel is tussen R&D en Sales)
Mars / Den Uijl Ploeg & Partners, Leeuwarden
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Accountmanager Latijns-Amerika
BRB International BV, Ittervoort
-
Redacteur
Artsen Zonder Grenzen, Amsterdam
deze week in adformatie
- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden
