Schinkelshoek Communicatiemanager van het Jaar

9 december 2005, 0:00 Redactie

Jan Schinkelshoek van Rabobank is gisteravond uitgeroepen tot Communicatiemanager van 2005.

Schinkelshoek won het van Marc van Tweel (WNF) en Peter van Minderhout (TNT). ‘Natuurlijk met behulp van Jochem de Bruin, de verpersoonlijking van de ‘nieuwe’ Rabobank, de bank die dichtbij, betrokken en toonaangevend is, de bank die verrassend goed is. Met dat communicatieconcept - teruggrijpend op oude wortels, zelfbewust van toon, humoristisch - hebben we de bank opnieuw op de kaart gezet, zoals dat heet’, aldus de nieuwe Communicatiemanager van het Jaar.

De jury bestond naast voorzitter Jacques Wallage, uit Ron van der Jagt (associate partner Boer & Croon Corporate Communication en bestuurslid BvC), Dymph van der Laan (directiesecretaris dienst publiek en communicatie, Rijksvoorlichtingsdienst), Rocco Mooij (hoofdredacteur Communicatie), Joost Ravoo (directeur corporate communicatie NS), Michael van Os (ex-hoofredacteur Adformatie), Betteke van Ruler (hoogleraar Universiteit van Amsterdam) en Ben Warner (hoofd communicatie Gasunie Trade & Supply en voorzitter van de selectiecommissie).

Bron: Communicatie Online.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

tip

Handboek Online Marketing

Handboek Online Marketing

Leer online koppelen aan offline en maak kennis met de voor- en nadelen van online marketinggereedschappen.

Meer info of gelijk bestellen



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden