Schoep & Van der Toorn start radiocampagne

15 september 2002, 23:00 Redactie

Schoep & Van der Toorn / Brodeur worldwide is deze week een radiocampagne gestart om haar naamsbekendheid te vergroten.

Dat meldt Communicatie Online. De radiocampagne wordt gevoerd met spotjes op Business News Radio, Arrow Rock en Radio Noord-Holland. Er zijn zes verschillende spotjes met medewerkers uit verschillende disciplines: marketing, crisiscommunicatie, woordvoering en interne communicatie. Dit zijn volgens Peter Smit, group account director van Brodeur, de disciplines waar het bureau sterk in is. ‘We wilden op een redelijk low-budget manier iets aan onze naamsbekendheid doen en zo kwamen we op radio. Het is de eerste keer dat we zoiets doen en het is een beetje een experiment. Over drie weken gaan we kijken of het bezoek aan de site is toegenomen en of we meer gebeld zijn naar aanleiding van de campagne en daarna zien we wel verder.’ Andere reden voor de campagne is dat Brodeur vindt dat als zij klanten adviseert om in deze economisch wat mindere tijden juist te blijven communiceren, het bureau dat zelf ook moet doen.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

tip

Word nu sponsor

Word nu sponsor

Word nu sponsor van dé MARCOM-borrel van het jaar! 13 juni a.s. tijdens MARCOM12 op Strand Zuid bij de Amsterdam RAI. Interesse? Neem contact op met dieuwke@adformatie.nl of vincent@adformatie.nl

Meer informatie



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden