Siero alweer weg bij RTL
Commercieel directeur Paul Siero (47) stapt na ruim een jaar alweer op bij RTL.
Siero, die in december vorig jaar Frank Eijken opvolgde als commercieel directeur, was eerder jarenlang werkzaam bij l’Oréal Nederland, onder meer als marketingdirecteur van de luxeproductendivisie. Over zijn snelle vertrek – Siero vertrekt per 1 januari - bij RTL zegt hij: ‘Het was een fantastische uitdaging om van de cosmeticabranche over te stappen naar de media. Die mediabranche bevond zich net in een stroomversnelling. Gaandeweg 2009 kwam ik steeds meer in een soort snelkookpan terecht. Dat gaf mij onvoldoende tijd om mijn weg te vinden. Terwijl je die tijd wel nodig hebt als je in deze markt wil excelleren.’ Siero benadrukt dat het zijn eigen besluit is om RTL te verlaten. ‘Het is zeker geen verloren jaar geweest, en we hebben het afgelopen jaar goede resultaten geboekt, maar mijn toekomst ligt ergens anders.’ Wat Siero nu gaat doen, weet hij nog niet. ‘Eerst maar eens wat zaken op een rij zetten.’ Wie hem bij RTL opvolgt, is evenmin bekend. ‘Bert (topman Habets, red.) gaat het voorlopig zelf erbij doen.’
reageer (3)
Ze hadden Ricardo van Amerongen nooit moeten laten gaan! Zwaar verlies. Prutsers bij RTL
Anti Prutsers, woensdag 9 december 2009, 0:35
Bedankt voor je mening, Ricardo van Amerongen.
David Barens, woensdag 9 december 2009, 13:11
Jammer, Paul, dat we de discussie over de optimale invulling van de nachtelijke uitzenduren niet kunnen afmaken. Succes bij je volgende uitdaging!
Bas ten Have, donderdag 10 december 2009, 16:23
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Lotto komt met Voetbalvrienden app
vrijdag 25 mei 2012, 10:43
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
vrijdag 25 mei 2012, 8:27
Commercials leveren NLEnergie meer klanten op
vrijdag 25 mei 2012, 7:31
Lipton Ice Tea komt met Schreeuwhelmus
vrijdag 25 mei 2012, 7:24
Kruidvat wint Gouden Deurmat
vrijdag 25 mei 2012, 7:11
Unilever blijft bij Mindshare in de VS
vrijdag 25 mei 2012, 7:03
ook interessant
- San ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen donderdag 24 mei 2012
- C1000 en Alfred lanceren vogeltjesdans woensdag 23 mei 2012
- Universal Media pakt de dubbel bij Amma's donderdag 10 mei 2012
- Schaap vertrekt als hoofdredacteur Weekend donderdag 10 mei 2012
- RTL Nederland trekt meer kijkers donderdag 10 mei 2012
meer opinie
- ING: het één heeft niets met het ander te maken maandag 21 maart 2011
- De ‘gewone’ man vrijdag 10 september 2010
- 'Slagveld' Hilversum woensdag 11 augustus 2010
- Wel reclame! woensdag 4 augustus 2010
- Programmamakers dinsdag 25 mei 2010
meer achtergrond
- BrandFuel 24 - inspiratie opdoen in Frankfurt donderdag 8 september 2011
- ‘Dit is een luxe vechtersÂÂmarkt’ vrijdag 18 september 2009
- Op het kruispunt van tv en online donderdag 11 juni 2009
- De muze van de klant vrijdag 3 april 2009
- Hoe overleef ik de recessie donderdag 5 februari 2009
tip
Marketing Performers
Meer halen uit marketingtalent.Dit boek is geschreven voor marketingmanagers die willen weten hoe zij het beste uit hun medewerkers naar boven kunnen halen.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Marktonderzoeker
Ziekenhuis Bernhoven, Veghel en Oss
-
Senior coördinator Studentenzaken
USG Capacity West-Zuid, Den Haag
-
Webredacteur
Abvakabo FNV, Zoetermeer
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Erna Matroos: Hoezo refereer je aan Gall&Gall;en Intratuin? Er wordt in dit artikel op de Adformatie-website niet over...
Henk De bruin: De shirtsz van de makro moet dit jaar maar winnen, is nl. ook nog nuttig.
En de makro is nooit met...
Tosca: Heel erg lekker ... Ik maakte Caiprihinia altijd zelf ... maar dit is makkelijker en smaakt...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


