Speciale Rails uitgedeeld
Op drie grote intercitytrajecten – Rotterdam-Utrecht, Utrecht-Amsterdam en Amsterdam-Rotterdam – zijn deze week duizenden exemplaren van een speciale Rails uitgedeeld, waarin het beste van het magazine van afgelopen jaar is verzameld.
In de editie staan de beste verhalen en fotoreportages van het afgelopen jaar. Rails is het meest gejatte blad van Nederland,’ aldus hoofdredacteur Oscar Steens. ‘Dat is nu eenmaal ons lot. Met deze ‘Best of Rails 2004’ op een extra groot formaat willen we de zichtbaarheid van Rails stimuleren en de reizigers een aardigheidje geven. Bij hoge uitzondering mag je deze Rails mee naar huis nemen.’
meer nieuws
RSSBraam en Gerkema weg bij DDB
woensdag 8 februari 2012, 15:10
CEO Jacob de Jonge weg bij Bijenkorf
donderdag 9 februari 2012, 12:47
AH lanceert weggooiwijzer
donderdag 9 februari 2012, 11:53
RegioBank: radiospots in acht dialecten
donderdag 9 februari 2012, 9:22
Groupon lijdt verlies
donderdag 9 februari 2012, 9:14
MediaMonks wint FWA voor TEDx website
donderdag 9 februari 2012, 9:02
Meer winst en omzet Time Warner
donderdag 9 februari 2012, 8:54
rondvraag
Moet de commercie een stapje terug doen?
Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?
In beeld: Hanen festival bij GVR

Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.
![]()
In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…
vacatures
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
-
Senior Customer Support Medewerker
Louwman & Parqui B.V., Raamsdonksveer
-
Sales Specialist Diagnostics
Avantor Performance Materials B.V., Deventer
laatste reacties
natascha: Verras me...Ik heb inspiratie opgedaan bij DWDD,door Adriaan van Dis.....8 nummers voor...
michael Jansen: Veel succes job-hoppers.
Sent Wierda: Welk dialect zal dat dan zijn op RTV Oost?
Iwan: In Nederland een grote fail. Vaak fouten, kleine lettertjes die toch nog geld kosten, niet...
Alex van der Weide: Twee opties: of de maya’s krijgen gelijk en 2012 wordt inderdaad het jaar van...
De Opportunisten elke donderdag vers
kennisbank
Boekentips en meer
tip
Goed Boek
Op zoek naar kansen voor een maatschappelijke innovatie? Goed Boek biedt tien kansen om de overgang naar een betere toekomst mogelijk te maken. Voor iedereen die niet alleen hoop wil bieden maar ook tot handelen over wil gaan.
vacatures
-
Product Manager (Die op basis van inhoud de schakel is tussen R&D en Sales)
Mars / Den Uijl Ploeg & Partners, Leeuwarden
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Accountmanager Latijns-Amerika
BRB International BV, Ittervoort
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
deze week in adformatie
- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden
