Succes Route Mobiel met prestatiecontract NRp

16 november 05 Redactie

De regionale dagbladen waarvoor de NRp de verkoop doet, hebben ANWB-uitdager Route Mobiel de meeste nieuwe klanten buiten de Randstad en Noord-Holland opgeleverd.

Route Mobiel-oprichter Marc Schröder en commercieel directeur Onno Knotter van de NRp kwamen een prestatiedeal overeen, die voor beide partijen tot succes heeft geleid.
Het prestatiecontract dat Route Mobiel al sinds de start in 2004 met De Telegraaf heeft, leverde overall de meeste klanten op, maar nu blijkt ook de samenwerking met de NRp vruchtbaar.

Route Mobiel is de eerste klant van NRp waarmee een prestatie-overeenkomst is gemaakt, aldus Knotter. ‘Doelstelling van Route Mobiel was het laden van het merk, het creëren van awareness, maar vooral het genereren van nieuwe klanten. Van de ingezette media – televisie, outdoor, radio en dagbladen – leverden de dagbladen de hoogste respons op.’
Volgens Knotter is dat vooral te danken aan de autoriteit van het medium in de regio. ‘Als actiemedium blijken de dagbladen hoog te scoren. Dat is de reden waarom we ook graag de prestatie-overeenkomst zijn aangegaan.’
Schröder: ‘De samenwerking met NRp heeft voor Route Mobiel vooral ten doel om potentiële klanten van het bedrijf in de regio te benaderen via de titels die het NRp heeft. We hebben in alle titels geadverteerd met uitzondering van de titels in de Randstad en in Noord Holland. De aanwas aan klanten in de regio is voor een belangrijk deel te danken aan deze samenwerking, die ook gebaseerd was op een prestatiebeloning.’

Met Talpa heeft RouteMobiel ook een prestatiecontract gesloten en werd een aftelcampagne op tv gevoerd.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

RSLT Social Media School

RSLT Social Media School

14 en 15 maart 2012, Seats2Meet, Utrecht Leer hoe je social media succesvol kunt integreren binnen jouw organisatie. Volg ook de plenaire sessie met spraakmakende cases van o.a. Transavia, Heinz en SNS Reaal!


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden