Tabloid Limburgse dagbladen over Boris
Dagblad De Limburger en het Limburgs Dagblad brengen vandaag bij de krant een zestien pagina's tellende bijlage uit over Idols en de Limburgse winnaar Boris.
De bijlage met daarin veel foto’s verschijnt in een fullcolour tabloid-formaat, laat adjunct-hoofdredacteur H. Driessen weten. De bijlage bevat behalve artikelen over de 23-jarige Boris Titulaer uit Venlo ook een interview met zijn ouders. Ook wordt gekeken hoe het de finalisten van vorig jaar is vergaan.
Verder komen de jury en Maud, de verliezer van de finale, aan bod en wordt het fenomeen Idols onder de loep genomen. Ook is er een reportage over hoe Venlo de overwinning vierde in de nacht van zaterdag op zondag (ANP).
meer nieuws
RSSFun in Noordwijkerhout
donderdag 9 februari 2012, 23:46
Kleine reorganisatie Vrij Nederland
vrijdag 10 februari 2012, 8:56
Nieuw tijdschrift Sanoma: Fab
vrijdag 10 februari 2012, 8:39
Samsung mag tablet verkopen in Duitsland
vrijdag 10 februari 2012, 8:35
CEO Jacob de Jonge weg bij Bijenkorf
donderdag 9 februari 2012, 12:47
AH lanceert weggooiwijzer
donderdag 9 februari 2012, 11:53
RegioBank: radiospots in acht dialecten
donderdag 9 februari 2012, 9:22
rondvraag
Moet de commercie een stapje terug doen?
Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?
In beeld: Hanen festival bij GVR

Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.
![]()
In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…
vacatures
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
-
Senior Customer Support Medewerker
Louwman & Parqui B.V., Raamsdonksveer
-
Sales Specialist Diagnostics
Avantor Performance Materials B.V., Deventer
laatste reacties
Patrick van Drongelen: @Michael Jansen, 15 jaar in dienst, lijkt me niet echt dat je dan kunt...
Ben Zuur: Kortom: inhoudelijk al met al dus een heel, heel teleurstellende editie van de MWG....
natascha: Verras me...Ik heb inspiratie opgedaan bij DWDD,door Adriaan van Dis.....8 nummers voor...
De Opportunisten elke donderdag vers
kennisbank
Boekentips en meer
tip
Brand Flow
Hoe creëer je als merk een optimale merkervaring? In Brand Flow lees je hoe merken als IKEA, Nike, BMW, Apple en Starbucks in staat zijn om over langere periode succesvol te zijn.
vacatures
-
Product Manager (Die op basis van inhoud de schakel is tussen R&D en Sales)
Mars / Den Uijl Ploeg & Partners, Leeuwarden
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Accountmanager Latijns-Amerika
BRB International BV, Ittervoort
-
Marketingadviseur
Amerpoort, Baarn
deze week in adformatie
- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden
