Talpa werkt redactioneel samen met AD

23 februari 2006, 0:00 Redactie

Talpa bekijkt de mogelijkheden voor redactionele samenwerking met de entertainmentredactie van het AD voor het programma Entertainment Live!.

Een woordvoerder van het AD laat weten dat de krant in gesprek is met meer landelijke media over een eventuele krachtenbundeling. ‘Het gaat om tv en radio, zowel regionaal als landelijk.’

Entertainment Live! is vanaf 27 maart iedere werkdag om 19.30 uur te zien op de zender van John de Mol. Het programma is het antwoord van Talpa op RTL Boulevard (RTL4) en Shownieuws (SBS6).

Privé-hoofdredacteur Evert Santegoeds doet in de show verslag van feestjes en premières en brengt nieuwtjes over nationale en internationale sterren. Als mede-presentatrice is Anouk Smulders van Shownieuws in beeld, maar volgens Santegoeds wordt nog met meer kandidaten gesproken.

Het weekblad Privé is onderdeel van de Telegraaf Tijdschriften Groep (TTG). Santegoeds zei gisteren in Nieuwe Revu dat ‘De Telegraaf als eerste de kans heeft gekregen op samenwerking.’

Santegoeds zegt in het tijdschrift van mening te zijn dat hij het hoofdredacteurschap kan combineren met een dagelijks tv-programma, maar vreest dat hij die kans niet krijgt van de TTG (ANP).



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

tip

Goed Boek

Goed Boek

Op zoek naar kansen voor een maatschappelijke innovatie? Goed Boek biedt tien kansen om de overgang naar een betere toekomst mogelijk te maken. Voor iedereen die niet alleen hoop wil bieden maar ook tot handelen over wil gaan.

Meer info óf gelijk bestellen



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden