Tekenen van herstel in Engeland

9 september 02 Redactie

De reclamebestedingen zijn in Groot-Brittannië in het tweede kwartaal met 1,1 procent gegroeid naar ruim 5 miljard euro.

De Britse Advertising Association komt met deze cijfers. De tv-bestedingen groeiden flink: 5,4 procent naar 1,4 miljard euro, vooral dankzij het WK voetbal. Direct marketing liet ook een sterke groei zien met 9,7 procent naar ongeveer 790 miljoen euro. Minder verging het de dagbladen, met een val in bestedingen van 6,5 procent naar zo’n 750 miljoen euro. Ook bij de vak- en zakenbladen (-5,6 procent), outdoor advertising (min 2,1 procent) en consumentenbladen (min 0,5) nog geen reden voor optimisme, meldt Brandrepublic.
Ondertussen meldt Aegis Group (Carat) dat het tekenen van herstel ziet in de Verenigde Staten. Aegis noteerde wereldwijd een winstgroei van 10 procent in het eerste halfjaar, aldus Brandrepublic. Dochter Carat heeft steeds meer succes in de VS met grote accountwinst, zoals Hyundai/Kia. Doug Flynn, chief executive van Aegis, ziet herstel op de Amerikaanse markt, maar Europa blijft nog achter.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Brand Flow

Brand Flow

Hoe creëer je als merk een optimale merkervaring? In Brand Flow lees je hoe merken als IKEA, Nike, BMW, Apple en Starbucks in staat zijn om over langere periode succesvol te zijn.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden