Telegraaf handhaaft winstprognose
Holdingmaatschappij De Telegraaf handhaaft de eerdere prognose dat over 2004 een nettowinst te verwachten is in de orde van grootte van 20 miljoen euro. Er wordt een stijging van de advertentieomzetten met 5 procent verwacht.
Bij de winstprognose wordt zowel naar boven als naar beneden een marge in acht genomen van 10 procent, verklaarde directeur Fred Arp gisteren tijdens de jaarvergadering van het Telegraaf-concern in Amsterdam. De vergadering was ook via KPN Webcast te volgen.
De winstprognose is op basis van een normaal resultaat, aldus Arp. Uitgangspunt daarbij is een stijging van de advertentieomzetten dit jaar van 5 procent. Ook is in de prognose al rekening gehouden met circa 20 miljoen euro aan extra kosten die ten laste van het resultaat zullen worden gebracht. Deze kosten worden gemaakt voor nieuwe projecten, zoals De Telegraaf op zondag, waarmee op 21 maart begonnen is.
Met de winstprognose in de huidige economisch gezien onzekere tijden en ook met de handhaving van het dividend wil de directie van De Telegraaf haar vertrouwen uitspreken in de kracht van het uitgeversconcern, meldt De Financiële Telegraaf.
In 2004 is geen negatieve invloed op het resultaat meer te verwachten van de 43 procents deelneming Brouwer Groep, aldus Arp. In het afgelopen jaar werd op deze drukkerijactiviteit een negatief resultaat geboekt van € 48,9 miljoen.
Mede vanwege de door de kartelregelgeving beperkte mogelijkheden om in Nederland nog te expanderen zoekt De Telegraaf nu expansiemogelijkheden in het buitenland. Onder meer worden goede mogelijkheden gezien op de tijdschriftenmarkt in Oekraïne.
In Nederland investeert het concern dit jaar wel fors in De Telegraaf op zondag. Daarmee wil het concern onder meer de binding met de lezers versterken. Ook worden extra advertentiemogelijkheden geboden. De eerste reacties van zowel abonnees als adverteerders zijn volgens Arp positief. ‘Zonder de kosten voor de zondagskrant zou de winst over 2004 hoger kunnen zijn, maar we bezien de zaak liever op de langere termijn’, meldde hij.
meer nieuws
RSSBraam en Gerkema weg bij DDB
woensdag 8 februari 2012, 15:10
Wouter Bax hoofdredacteur NU.nl
woensdag 8 februari 2012, 11:45
Tv-zenders en fabrikanten zetten in op HbbTV
woensdag 8 februari 2012, 11:28
Topman Zeiler vertrekt bij RTL Group
woensdag 8 februari 2012, 9:11
Creative Niche opent in Amsterdam
woensdag 8 februari 2012, 9:00
RTV Noord-Holland daagt provincie voor rechter
woensdag 8 februari 2012, 8:49
Temmink hoofdredacteur Plus Magazine
woensdag 8 februari 2012, 8:39
rondvraag
Moet de commercie een stapje terug doen?
Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?
In beeld: Hanen festival bij GVR

Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.
![]()
In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…
vacatures
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Redacteur
Artsen Zonder Grenzen, Amsterdam
-
Product Manager (JH7156)
Personato Werving en Selectie, Gelderland
-
Communicatie medewerker
Mediacollege Amsterdam (Ma), Amsterdam
laatste reacties
kermit de kikker: Goed nieuws!!!
José Bernaerts: The right man in the right place. Gefeliciteerd!
alexandra: Lieve marcel.gefeliciteerd,love you.xx
Helmer Molenaar: @Itai
Dat vermoeden had ik al ja ;-)
Natuurlijk, “it takes two to tango” en dat...
De Opportunisten elke donderdag vers
kennisbank
Boekentips en meer
tip
Drie minuten…
Een persoonlijk relaas van Burgemeester Bas Eenhoorn over het schietdrama in Alphen aan den Rijn. De auteursopbrengst van de verkoop van Drie minuten... is gedeeltelijk bestemd voor een herdenkingsmonument in Alphen aan den Rijn.
vacatures
-
Product Manager (Die op basis van inhoud de schakel is tussen R&D en Sales)
Mars / Den Uijl Ploeg & Partners, Leeuwarden
-
Marketing Co??rdinator
Banenrijklimburg, Geleen
-
Marketeer
Banenrijklimburg, Maastricht
-
Accountmanager Latijns-Amerika
BRB International BV, Ittervoort
-
Redacteur
Artsen Zonder Grenzen, Amsterdam
deze week in adformatie
- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden
