Telegraaf verhoogt belang in Wegener
De Holdingmij. De Telegraaf heeft het belang in collega-uitgeverij Wegener verhoogd tot 23,9 pct, gebruikmakend van de lage beurskoers.
In het vierde kwartaal van 2002 is het belang in certificaten van gewone aandelen uitgebreid, met de holding vandaag. In 2002 werden
482.788 certificaten van aandelen bijgekocht, waarmee ultimo 2002 het belang Wegener 21,6 pct bedroeg. In het eerste kwartaal van 2003 werden ten slotte nog 1.001.825 certificaten van aandelen bijgekocht, waarmee het belang thans 23,9 pct bedraagt. ‘Als gevolg van de extreme koersdaling van het aandeel Wegener was de marktwaarde van het 21,6%-belang ultimo 2002 circa 10 miljoen euro lager dan de boekwaarde. Er is besloten niet tot afwaardering over te gaan, omdat naar onze mening sprake is van een niet-structurele waardedaling’, aldus De Telegraaf-holding.
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Lotto komt met Voetbalvrienden app
vrijdag 25 mei 2012, 10:43
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
vrijdag 25 mei 2012, 8:27
Commercials leveren NLEnergie meer klanten op
vrijdag 25 mei 2012, 7:31
Lipton Ice Tea komt met Schreeuwhelmus
vrijdag 25 mei 2012, 7:24
Kruidvat wint Gouden Deurmat
vrijdag 25 mei 2012, 7:11
Unilever blijft bij Mindshare in de VS
vrijdag 25 mei 2012, 7:03
tip
Handboek Online Marketing
Leer online koppelen aan offline en maak kennis met de voor- en nadelen van online marketinggereedschappen.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Marktonderzoeker
Ziekenhuis Bernhoven, Veghel en Oss
-
Senior coördinator Studentenzaken
USG Capacity West-Zuid, Den Haag
-
Webredacteur
Abvakabo FNV, Zoetermeer
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Erna Matroos: Hoezo refereer je aan Gall&Gall;en Intratuin? Er wordt in dit artikel op de Adformatie-website niet over...
Henk De bruin: De shirtsz van de makro moet dit jaar maar winnen, is nl. ook nog nuttig.
En de makro is nooit met...
Tosca: Heel erg lekker ... Ik maakte Caiprihinia altijd zelf ... maar dit is makkelijker en smaakt...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden

