TMG overweegt betaalsites
Topman Ad Swartjes van Telegraaf Media Groep (TMG) zegt dat het concern overweegt een betaalsysteem te koppelen aan delen van zijn sites.
Abonnees van The Times en Wall Street Journal moeten inmiddels betalen voor het lezen van delen van de inhoud van hun websites. Ook TMG denkt hierover, zo meldt De Telegraaf.
Swartjes denkt dat nieuwe communicatiemiddelen als de iPad en de iPhone voor betaalde internetdiensten goede mogelijkheden bieden om betaalsites alsnog te laten doorbreken. Volgens Swartjes zal de acceptatie van lezers om toch voor online informatie te willen betalen dankzij de iPad groeien. ‘Mensen houden weliswaar van een papieren krant, maar ik denk dat Apple’s apparaat voor sommige lezers betekent dat ze de krant liever online gaan lezen.’ Hij denkt er over abonnees binnenkort de keuze te bieden uit een papieren abonnement, of een digitaal abonnement inclusief iPad. Ook zijn er allerlei tussenvormen van abonnementen mogelijk, meent de topman. ‘We gaan daarbij experimenteren en niet de kat uit de boom kijken.’
Swartjes deed zijn uitspraken bij de toelichting van de tweede kwartaalcijfers van TMG.
reageer (4)
Dit gaat interessante cases opleveren.
Arie, maandag 16 augustus 2010, 12:04
oeh die zit er even goed naast! kijk eens goed naar het publiek die de telegraaf leest! die gaan echt niet betalen en zolang er gratis sites zoals nu zijn is het een kansloze excercitie
Frederik, vrijdag 20 augustus 2010, 13:33
The Times zag het bereik van haar website ook flink dalen nadat delen van de krant alleen na betaling bezocht konden worden.
http://tinyurl.com/232a3rb
Sander, vrijdag 20 augustus 2010, 13:56
Ik zeg fantastisch idee, alleen zal ik losse artikelen gaan verkopen. Men leest geen hele krant meer, maar sommige artikelen. Net zoals je op internet consumeert, zo gaat men de iPad ook gebruiken.
Ronald, vrijdag 20 augustus 2010, 20:08
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Lotto komt met Voetbalvrienden app
vrijdag 25 mei 2012, 10:43
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
vrijdag 25 mei 2012, 8:27
Commercials leveren NLEnergie meer klanten op
vrijdag 25 mei 2012, 7:31
Lipton Ice Tea komt met Schreeuwhelmus
vrijdag 25 mei 2012, 7:24
Kruidvat wint Gouden Deurmat
vrijdag 25 mei 2012, 7:11
Unilever blijft bij Mindshare in de VS
vrijdag 25 mei 2012, 7:03
ook interessant
- Sky lanceert MyRadio - Vijf vragen aan Philip Alberdingk Thijm woensdag 23 mei 2012
- Sp!ts zes weken huis-aan-huis woensdag 23 mei 2012
- La Place start proef met mobiele kortingsbonnen dinsdag 22 mei 2012
- Ook hoofdredactie De Telegraaf tegen TMG-strategie maandag 14 mei 2012
- TMG houdt last van zwakke advertentiemarkt vrijdag 11 mei 2012
meer achtergrond
- Oranje Barometer: Oranje Actie Teller EK 2012 maandag 23 april 2012
- Schermlessen donderdag 8 januari 2009
tip
Marketing Performers
Meer halen uit marketingtalent.Dit boek is geschreven voor marketingmanagers die willen weten hoe zij het beste uit hun medewerkers naar boven kunnen halen.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Marktonderzoeker
Ziekenhuis Bernhoven, Veghel en Oss
-
Senior coördinator Studentenzaken
USG Capacity West-Zuid, Den Haag
-
Webredacteur
Abvakabo FNV, Zoetermeer
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Erna Matroos: Hoezo refereer je aan Gall&Gall;en Intratuin? Er wordt in dit artikel op de Adformatie-website niet over...
Henk De bruin: De shirtsz van de makro moet dit jaar maar winnen, is nl. ook nog nuttig.
En de makro is nooit met...
Tosca: Heel erg lekker ... Ik maakte Caiprihinia altijd zelf ... maar dit is makkelijker en smaakt...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


