Van Sister start De Merkcommissarissen

12 februari 07 Redactie

Leo van Sister stopt na vier jaar met zijn activiteiten voor BrandWatch en start De Merkcommissarissen.

Van Sister heeft per 10 februari BrandWatch verlaten en begint met het nieuwe ‘brand strategie adviesbureau De Merkcommissarissen. Hij gaat een samenwerking aan
met de Business Development Groep in Schiphol-Rijk.

Van Sister: ‘Merkmanagement is cruciaal voor verreweg de meeste organisaties en vraagt in toenemende mate professionele support om daarmee betere rendementen te realiseren. De top van organisaties is zich bewust van het toenemende belang van strategisch verantwoord merkmanagement.’ Met De Merkcommissarissen richt Van Sister zich op strategisch brand management, positioneringsvraagstukken, gerichte marketingadviezen en daaraan verbonden implementatieservices.

Job van Dooren en Gerrit Bruggeman zetten BrandWatch voort.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

Drie minuten…

Drie minuten…

Een persoonlijk relaas van Burgemeester Bas Eenhoorn over het schietdrama in Alphen aan den Rijn. De auteursopbrengst van de verkoop van Drie minuten... is gedeeltelijk bestemd voor een herdenkingsmonument in Alphen aan den Rijn.


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden