V&D en Leger des Heils starten winkelketen

15 september 2009, 10:36 2 Roderick Mirande

Het Leger des Heils wil de komende paar jaar 300 leerwerkplekken voor ex-dak en thuislozen opzetten.

V&D en Leger des Heils starten winkelketen

Het Leger de Heils en V&D beginnen beginnen volgend jaar een outlet-winkelketen, waarbij alleen nieuwe goederen worden verkocht. Dat meldt het AD. Er zullen restpartijen van V&D, Bijenkorf, Praxis, Dixons en andere Maxeda-dochters worden aangeboden. Ook komt er een restaurant bij de winkels, waarbij La Place, het restaurant van V&D de helpende hand toesteekt. De winkels worden in het hele land worden gevestigd. Het personeelsbestand zal vooral gevormd worden door voormalig dak- en thuislozen.

De eerste winkel gaat medio volgend jaar open, waarschijnlijk in Maastricht. Naar een definitieve locatie wordt nog gezocht. Maxeda-directeur Tony de Nunzio heeft eerder al geopperd om cliënten van het Leger des Heils aan het werk te zetten bij La Place. Die werkzaamheden kunnen volgens hem dienen als opstapje naar ander werk. Daarnaast wil Maxeda deegwaren, die sinds kort in de gaarkeuken van het Leger des Heils worden geproduceerd, gaan verkopen.

Bron: AD



 

reageer (2)

Dhr. De Nunzio heeft in zijn jaarplannen substainability opgenomen voor het gehele concern Maxeda. Hij zegt: “Het is ons doel om een bijdrage te leveren aan een beter milieu door initiatieven te implementeren die leiden tot duurzame ecologische en maatschappelijke resultaten.” Ik heb al vele bedrijven gehoord over hun strategie om maatschappelijk verantwoord te ondernemen, helaas komt het in de uitvoering vaak niet zo duidelijk naar voren. Maxeda durft echter wel initiatieven te nemen en een combinatie te maken van ondernemerschap en maatschappelijke betrokkenheid. Mijn complimenten, ik weet zeker dat met de juiste passie en professionaliteit dit een succesvol traject wordt. Enerzijds zorgt Maxeda er voor dat zij door het benutten van hun restpartijen meer rendement kunnen maken op hun huidige dienstverlening, anderzijds benaderen ze een totaal andere doelgroep en tegelijkertijd bieden ze kansen voor mensen die graag weer terugkomen in de werkende maatschappij. Een goed initiatief. Ik hoop vanuit mijn kant dat Maxeda bij dit winkelketen onmiddellijk een online-variant, in combinatie met een ecommerce-kanaal opstart en meer inhoud geeft aan multichannelmanagement. Dat vergroot hun toegankelijkheid, want helaas is dat een probleem wat een aantal van Maxeda’s winkelketens toch nog heeft.  Het leuke daarvan is dat Maxeda dan de reintegratie mogelijkheden kan vergroten voor dak- en thuislozen en langdurig werkelozen. In het verleden mocht ik meehelpen aan het initiatief om met behulp van een contactcenter langdurig werkelozen te reintegreren in het arbeidsproces. Het kan echt!
Maxeda, veel succes, mijn medewerking en steun heb je!

Ankie Straathof, dinsdag 15 september 2009, 18:43

Ik kwam bijgaand artikel tegen en dacht meteen ‘hee, dit wil Astrid misschien wel weten...’
Groetjes, Conny

Astrid, woensdag 16 september 2009, 10:37


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

ook interessant

meer achtergrond

tip

Drie minuten…

Drie minuten…

Een persoonlijk relaas van Burgemeester Bas Eenhoorn over het schietdrama in Alphen aan den Rijn. De auteursopbrengst van de verkoop van Drie minuten... is gedeeltelijk bestemd voor een herdenkingsmonument in Alphen aan den Rijn.

Meer informatie



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden