Vijf keer goud bij SJP Magneten

16 mei 2007, 23:00 Redactie

Bij de SJP Magneten zijn woensdag vijf gouden en 13 Magneten uitgereikt. Vier van de gouden bekroningen gingen naar De PersoneelZaak voor ministerie van OCW en ministerie van Justitie/Dienst Justitiële Inrichtingen (3). Het andere goud was voor Publicis/Maximum voor de commercial ‘Hond’ voor de Koninklijke Landmacht.

De PersoneelZaak won verder nog drie Magneten. Ara M/V won zeven Magneten en was daarmee het tweede bureau. Verder waren er nog Magneten voor Steam en Euro RSCG Bikker. De PersoneelZaak verdiende ook nog een Deelbekroning Copy voor ‘De meest invloedrijke baan’ voor het ministerie van OCW.

Bij de winnende opdrachtgevers was de overheid weer goed vertegenwoordigd, met name het ministerie van Justitie (vijf prijzen) en de Koninklijke Luchtmacht (drie). In totaal waren 43 cases genomineerd uit 170 inzendingen waarvan er 19 in de prijzen vielen. Vorig jaar werden er 11 Magneten uitgedeeld, waarvan een goud.

De PCM Publieksprijs ging naar ACA/Jes voor ‘NS zoekt stewardessen’. De eerste prijs in de SJP/Vea Actie Jong Talent ging naar Job Bakker en Remy Kurpershoek van Mediacollege Amsterdam, de tweede prijs naar Marlon von Franquemont en Reinier Gorissen van de Willem de Kooning Academie en de derde prijs naar Roel Pijnacker en Wietze Vonk, eveneens van de Willem de Kooning Academie.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

tip

Vakblad Communicatie

Vakblad Communicatie

Volg vooruitstrevende vakgenoten in vakblad Communicatie. Hierin lees je alles over interne- en externe communicatie, corporate communicatie, sponsoring, nieuwe media en branding. Maak nu voordelig kennis en betaal slechts € 45,- voor het eerste halfjaar.

Meer informatie of abonneren



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden