‘Vraag naar snel internet stijgt 40 pct’
De komende jaren zal de vraag naar snel internetten via breedband, het zogenoemde Next Generation Network, met 30 tot 40 pct groeien.
Mensen kiezen steeds vaker voor telefoneren, internetten en tv kijken via snel internet. In sectoren als de zorg, beveiliging en onderwijs wordt de snelle vorm van internet ook steeds vaker gebruikt voor verschillende toepassingen.
Dat blijkt uit een dinsdag gepubliceerde inventarisatie van een werkgroep onder leiding van Ferd Crone, burgemeester van Leeuwarden. De werkgroep heeft bekeken wat gemeenten, provincies en woningcorporaties kunnen doen om nieuwe netwerken in de toekomst sneller tot stand te laten komen. Uit een onderzoek blijkt dat bijvoorbeeld 75 pct van de gemeenten op dit gebied kansen laat liggen.
Om het netwerk van supersnel internet via breedband zo snel mogelijk beschikbaar te krijgen in heel Nederland, kunnen regionale overheden volgens de werkgroep beter samenwerken. Dat kan bijvoorbeeld door het afstemmen van graafwerkzaamheden voor nieuwe netwerken.
Het ministerie van Economische Zaken kan een rol spelen door bijvoorbeeld het organiseren van netwerk- en studiedagen.
Bron: ANP.
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Lotto komt met Voetbalvrienden app
vrijdag 25 mei 2012, 10:43
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
vrijdag 25 mei 2012, 8:27
Commercials leveren NLEnergie meer klanten op
vrijdag 25 mei 2012, 7:31
Lipton Ice Tea komt met Schreeuwhelmus
vrijdag 25 mei 2012, 7:24
Kruidvat wint Gouden Deurmat
vrijdag 25 mei 2012, 7:11
Unilever blijft bij Mindshare in de VS
vrijdag 25 mei 2012, 7:03
ook interessant
- Live tv kijken in het vliegtuig maandag 17 oktober 2011
- SJP: 88 inzendingen dinsdag 6 september 2011
- Van der Jagt voorzitter Logeion vrijdag 13 mei 2011
- 'Dagbladcampagne Rabobank versterkt imago en voorkeur' donderdag 31 maart 2011
- KPN trekt stekker uit MobielTV woensdag 30 maart 2011
meer achtergrond
- 'Tweede van Europa... echt te gek!' vrijdag 15 mei 2009
- Koppelaars op het web donderdag 22 januari 2009
tip
Goed Boek
Op zoek naar kansen voor een maatschappelijke innovatie? Goed Boek biedt tien kansen om de overgang naar een betere toekomst mogelijk te maken. Voor iedereen die niet alleen hoop wil bieden maar ook tot handelen over wil gaan.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Marktonderzoeker
Ziekenhuis Bernhoven, Veghel en Oss
-
Senior coördinator Studentenzaken
USG Capacity West-Zuid, Den Haag
-
Webredacteur
Abvakabo FNV, Zoetermeer
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Erna Matroos: Hoezo refereer je aan Gall&Gall;en Intratuin? Er wordt in dit artikel op de Adformatie-website niet over...
Henk De bruin: De shirtsz van de makro moet dit jaar maar winnen, is nl. ook nog nuttig.
En de makro is nooit met...
Tosca: Heel erg lekker ... Ik maakte Caiprihinia altijd zelf ... maar dit is makkelijker en smaakt...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden



