VVD wint campagneprijs
De VVD heeft zondagavond een prijs gewonnen voor de beste verkiezingscampagne voor de Tweede Kamerverkiezingen.
De prijs werd tijdens het verkiezingsgala in Paradiso uitgereikt door het Amsterdamse campagnebureau BKB omdat ‘het belang van een sterke campagne groeit nu een groot deel van het Nederlandse electoraat zwevend is’.
De VVD won de prijzen voor ‘beste campagne algemeen’ en ‘beste campagnespot’. Volgens de jury is de VVD er het beste in geslaagd een compacte, heldere en overtuigende boodschap te formuleren. ‘Bovendien is de partij er in geslaagd om de verkiezingen tot een referendum over de eigen boodschap te maken.’
Behalve de liberalen werd ook de PvdA beloond voor de beste campagneposter en kreeg D66 de prijs voor de beste online campagne. De PvdA werd bekroond voor een poster van leider Job Cohen. De afbeelding slaagde er volgens de jury in ‘Cohen af te beelden als een betrouwbare leider’. De liberaal-democraten van Alexander Pechtold slaagden er volgens het juryrapport het beste in ‘een veelzijdige mix van internetactiviteiten te ontplooien, met onder meer een sterk gebruik van Twitter en een innovatieve manier van online fondsenwerving’.
De jury bestond uit een groot aantal politieke experts met verschillende partijpolitieke achtergronden, zoals Hans Hillen, Kay van der Linde en Erik van Bruggen.
Bron: ANP.
reageer (1)
Is de prijs voor de beste verkiezingscampagne niet pas te winnen ná de verkiezingen? Of is die een onderdeel ervan?
Rob van der Reyden, maandag 7 juni 2010, 10:32
meer nieuws
RSSCDA en VVD in Eerste Kamer nog niet akkoord met cookiewet
vrijdag 3 februari 2012, 10:02
KLM lanceert meet&seat: inchecken via social media
vrijdag 3 februari 2012, 16:42
Albert Heijn viert zijn 125e verjaardag
vrijdag 3 februari 2012, 11:35
Elfstedentocht? Inhaken maar!
vrijdag 3 februari 2012, 10:31
Partnership NRC Carrière en TEDxMaastricht
vrijdag 3 februari 2012, 9:27
De Telefoongids waarschuwt klanten voor spookfacturen
vrijdag 3 februari 2012, 9:22
Mini Cooper blundert met campagne
vrijdag 3 februari 2012, 9:06
rondvraag
Is tijd rijp voor burgerfotografie?
ANP waagt een nieuwe poging met burgerfotografie. Het persbureau gaat foto's publiceren van geselecteerde lezers van NUfoto. Een poging van Skoeps liep vier jaar geleden uit op een mislukking. Gaat het nu wel lukken?
In beeld: Hanen festival bij GVR

Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.
![]()
In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…
vacatures
-
Product Manager Food Service Benelux
Bonduelle Benelux, Eindhoven
-
Marketeer Vakantiehuizen Portal
@Leisure, Eindhoven
-
Hoofd Communicatie & Voorlichting
Elkerliek Ziekenhuis, Helmond
-
Brand Manager
Royaan B.V., Wijk bij Duurstede
-
Manager Marketing
Media Groep Limburg, Sittard
laatste reacties
Itai Gross: @Helmer, ben benieuwd waarom je dat denkt…
Koos de Zeeuw: Denemarken, Legoland. Nederland, Logoland. Ik stel voor “Elke Nederlander en/of...
Koos de Zeeuw: Wat een voos gezwam in de ruimte van Axe. Wedden dat Axe Anarchy For Her niet naar...
Koos de Zeeuw: Foutje, er had moeten staan cookewiet. En dan de opmerking dat het CDA zijn...
De Opportunisten elke donderdag vers
kennisbank
Boekentips en meer
tip
Drie minuten…
Een persoonlijk relaas van Burgemeester Bas Eenhoorn over het schietdrama in Alphen aan den Rijn. De auteursopbrengst van de verkoop van Drie minuten... is gedeeltelijk bestemd voor een herdenkingsmonument in Alphen aan den Rijn.
vacatures
-
Communicatie & Creatie Specialist (Online)
Kwantum, Tilburg
-
Product Manager Food Service Benelux
Bonduelle Benelux, Eindhoven
-
Marketeer Vakantiehuizen Portal
@Leisure, Eindhoven
-
Senior Project Manager Communications
Sanoma, Amsterdam
-
Senior Communications Advisor
Sanoma, Amsterdam
deze week in adformatie
- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden

