VVN wil nieuw handgebaar in verkeer

19 februari 2007, 0:00 Redactie

Weggebruikers moeten voortaan hun hand opsteken in plaats van hun middelvinger als ze zich in het verkeer aan iemand ergeren.

Veilig Verkeer Nederland (VVN) is daarom de campagne ‘Sorry. Kleine moeite, groot gebaar’ begonnen, schrijft De Telegraaf.. De campagne moet de tolerantie tussen verkeersdeelnemers vergroten. De actie van VVN is vooral gericht op jongeren tussen 16 en 26 jaar.
Bezoekers van een speciale site konden hun stem uitbrengen op alternatieven voor het opgestoken middelvingertje. De opgestoken handpalm bleek onder automobilisten en fietsers het populairst. Op de site kunnen jongeren ervaringen uitwisselen en meedoen aan een wedstrijd waarbij ze hun eigen sorry-gebaar op video vastleggen.
VVN hoopt met de actie de vergevingsgezindheid tussen weggebruikers onderling te vergroten en vooral jongeren normen en waarden bij te brengen.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

tip

Marketing Performers

Marketing Performers

Meer halen uit marketingtalent.Dit boek is geschreven voor marketingmanagers die willen weten hoe zij het beste uit hun medewerkers naar boven kunnen halen.

Meer informatie



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden