Wens om op vakantie te gaan blijft groot
De wens om op vakantie te gaan leeft nog sterk bij de Nederlanders, ondanks de huidige economische crisis.
Driekwart van de Nederlanders geeft aan beslist of waarschijnlijk op vakantie te gaan in 2009, zo’n zestien procent twijfelt nog. Slechts één op de tien Nederlanders geeft aan waarschijnlijk of beslist niet op vakantie te gaan.
Dit blijkt uit een onderzoek dat NBTC-Nipo Research in de derde week van december heeft uitgevoerd naar vakantie-intenties van de Nederlandse bevolking voor het jaar 2009. Niet alleen Nederlanders waar het economisch goed mee gaat, willen op vakantie gaan. Ook van degenen met wie het economisch gezien minder gaat, geeft tweederde aan in 2009 op vakantie te willen gaan. Een uitkomst die het belang van vakanties in de levensstijl van de Nederlander bevestigt.
Driekwart van de Nederlanders die op vakantie willen gaan, verwacht evenveel of meer geld uit te geven aan vakanties. Een op de zes vakantiegangers denkt te gaan bezuinigen op de vakantie-uitgaven in 2009. Ze willen vooral geld besparen door minder vaak te gaan en dure perioden als het hoogseizoen te vermijden. Ook wil men geld besparen door minder ver of lang te gaan.
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Lotto komt met Voetbalvrienden app
vrijdag 25 mei 2012, 10:43
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
vrijdag 25 mei 2012, 8:27
Commercials leveren NLEnergie meer klanten op
vrijdag 25 mei 2012, 7:31
Lipton Ice Tea komt met Schreeuwhelmus
vrijdag 25 mei 2012, 7:24
Kruidvat wint Gouden Deurmat
vrijdag 25 mei 2012, 7:11
Unilever blijft bij Mindshare in de VS
vrijdag 25 mei 2012, 7:03
ook interessant
- Kruidvat wint Gouden Deurmat vrijdag 25 mei 2012
- KLM introduceert Meet & Seat met nieuwe campagne woensdag 23 mei 2012
- Nederlander trouw aan merk woensdag 23 mei 2012
- Nederlanders kopen steeds vaker online woensdag 16 mei 2012
- Nederlands team zesde bij Best YET dinsdag 15 mei 2012
meer opinie
- Tips van NewYork.nl voor een effectieve zakelijke Facebook pagina woensdag 16 mei 2012
- Toekomst van het boek? maandag 16 april 2012
- Stroom is gewoon stroom donderdag 29 maart 2012
- De Gouden Formule voor Oranje succes woensdag 21 maart 2012
- Jouw merk op Pinterest donderdag 1 maart 2012
meer achtergrond
- Acht inzichten in jongerengedrag voor marketeers woensdag 16 mei 2012
- De nieuwe O van FBTO donderdag 29 september 2011
- Interview: Bas Kosters voor Zeeman maandag 19 september 2011
- What happens in Cannes.... donderdag 1 juli 2010
- ‘Muziek verbindt mijn werk’ donderdag 25 juni 2009
tip
ValueFraming
Een nieuwe en praktische methode voor werkelijk effectieve professionele communicatie. ValueFraming beschrijft in een aantal stappen hoe het beste te communiceren.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Marktonderzoeker
Ziekenhuis Bernhoven, Veghel en Oss
-
Senior coördinator Studentenzaken
USG Capacity West-Zuid, Den Haag
-
Webredacteur
Abvakabo FNV, Zoetermeer
-
Grafik Abteilungsleiter DACH - Deutsch (AH8836)
Personato Werving en Selectie, Venlo
-
Hoofd Marketing & Communicatie
Het Nationale Toneel, Den Haag
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Erna Matroos: Hoezo refereer je aan Gall&Gall;en Intratuin? Er wordt in dit artikel op de Adformatie-website niet over...
Henk De bruin: De shirtsz van de makro moet dit jaar maar winnen, is nl. ook nog nuttig.
En de makro is nooit met...
Tosca: Heel erg lekker ... Ik maakte Caiprihinia altijd zelf ... maar dit is makkelijker en smaakt...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


