WGCC laakt houding minister over ‘telefoonterreur’

17 oktober 2006, 23:00 Redactie

Callcentervereniging WGCC is verontwaardigd over uitspraken van minister Wijn in De Telegraaf over het aan banden leggen van ‘telefoonterreur’ van telemarketingbedrijven.

Wijn, in juli aangesteld als minister van Economische Zaken, zegt zich ook te ergeren aan ‘irritante telefoontjes’ van telemarketeers. Volgens Herman Nieuwenhuis van de WGCC had de minister zich beter moeten laten informeren.
‘De minister reageert op een oud wetsvoorstel van Kamerlid Martijn van Dam waarin staat dat bedrijven verplicht moeten worden om afmeldingen van consumenten voor telemarketing te honoreren. Nu gaan andere Kamerleden zich daar weer mee bemoeien.’ Nieuwenhuis doelt op onder meer uitspraken van CDA-Kamerlid Jan ten Hoopen, die het liefst nog verder wil gaan en een totaalverbod wil instellen voor telemarketing. ‘En daar reageert de minister dan weer op zonder zich te hebben laten informeren’, aldus Nieuwenhuis.

Hij wijst erop dat de branche juist de afgelopen tijd erg druk is geweest met zelfregulering. ‘We laten verder onderzoek doen naar hoe groot die irritatie nou daadwerkelijk is en ook praten we met de Opta. Met deze reactie van stoot de minister die net op zijn post zit heel corporate Nederland voor het hoofd.’ De WGCC heeft contact opgenomen met het ministerie van EZ en gevraagd of de ambtenaren die de materie kennen de minister willen inlichten over de gang van zaken rondom de zelfregulering. Vanmiddag is de behandeling van de begroting van EZ in de Kamer.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

tip

Vakblad Communicatie

Vakblad Communicatie

Volg vooruitstrevende vakgenoten in vakblad Communicatie. Hierin lees je alles over interne- en externe communicatie, corporate communicatie, sponsoring, nieuwe media en branding. Maak nu voordelig kennis en betaal slechts € 45,- voor het eerste halfjaar.

Meer informatie of abonneren



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden