Wonderjeans begint Europese campagne

9 december 09 1 Maarten Hafkamp

Het in de Verenigde Staten populaire spijkerbroekenmerk Not Your Daughter’s Jeans (NYDJ) begint een Europees offensief.

Wonderjeans begint Europese campagne

Het afgelopen weekeinde werd de campagne voor Duitsland, Engeland en Nederland gelanceerd in Keulen. Bewoners van de Duitse stad zagen spijkerbroeken die aan lantaarnpalen hingen.
NYDJ wordt de wonderjeans genoemd. Dat komt door de innovatieve ‘Lift Tuck Technologie’. De jeans gebruikt iets meer van het elastische lycra, wat zorgt voor meer draagcomfort. Het ontwerp zorgt voor meer stretch aan de voorkant, waardoor de buik platter en de achterzijde gelift wordt. Vrouwen lijken hierdoor een en soms wel twee maten kleiner te dragen.
In de VS is de spijkerbroek in korte tijd uitgegroeid tot een rage, niet in het minst omdat Oprah Winfrey NYDJ in haar programma uitriep tot ‘best zittende en meest comfortabele jeans ooit gemaakt’. Volgens haar is NYDJ ‘de nummer 1 jeans voor echte vrouwen met echte rondingen’.
Terwijl de totale jeansmarkt in de VS in de eerste vier maanden van 2009 met 0,5 procent kromp, steeg het aandeel van NYDJ met 27,2 pct. In Europa dragen al 300.000 vrouwen NYDJ en wordt de jeans inmiddels in 1100 winkels verkocht. In 2010 start het merk een grote campagne om meer bekendheid te krijgen. Daarvoor opende NYDJ dit jaar een nieuw Europees hoofdkantoor in Amsterdam.
Naast spijkerbroeken aan lantaarnpalen, liet NYDJ dit weekeinde in Keulen een grote spijkerbroek op gebouwen projecteren en promotiedames met passpiegels door de stad trekken.
Bron: Fashionunited.nl.



 

reageer (1)

prospect

kitty, woensdag 9 december 2009, 13:46


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

RSLT Social Media School

RSLT Social Media School

14 en 15 maart 2012, Seats2Meet, Utrecht Leer hoe je social media succesvol kunt integreren binnen jouw organisatie. Volg ook de plenaire sessie met spraakmakende cases van o.a. Transavia, Heinz en SNS Reaal!


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden