Woonkrant.nl gaat dynamisch e-mailen

6 december 00 Redactie

Woonkrant.nl, een joint venture tussen De Telegraaf en EPP, gaat makelaars de mogelijkheid bieden om potentiële klanten te informeren per e-mail.

De e-mail wordt gemaakt met behulp van Flash, een techniek die het mogelijk maakt om animaties, filmpjes, muziek, hyperlinks en andere content dynamisch weer te geven. Zo kan de makelaar een online presentatie maken met 360 graden-opnames, zodat de huizenzoeker vanachter de pc virtueel door het pand kan wandelen. Woonkrant.nl wil de nieuwe mogelijkheid vanaf begin volgend jaar aaanbieden. De dynamische e mail wordt gemaakt door MediaFiles in Hilversum. Voor de verkoop wordt een aparte bv in het leven geroepen.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:

Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

rondvraag

Moet de commercie een stapje terug doen?

Het verzet tegen commercie bij evenementen als de Elfstedentocht lijkt te groeien. Of is het alleen een issue in de Grachtengordel? De vorige keer was Unox nog de held. Zijn de tijden veranderd?

reageer

In beeld: Hanen festival bij GVR


Prijzen voor vakgenoten die boven het maaiveld uitsteken.

Bekijk de foto's



In aanloop naar het MWG Congres zal er om de paar dagen een column geplaatst worden van een van de sprekers.
Let op het is een estafette column! Ruud de Langen start de pennenstrijd en geeft het stokje door aan…

Lees hier

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers


kennisbank


Boekentips en meer






tip

RSLT Social Media School

RSLT Social Media School

14 en 15 maart 2012, Seats2Meet, Utrecht Leer hoe je social media succesvol kunt integreren binnen jouw organisatie. Volg ook de plenaire sessie met spraakmakende cases van o.a. Transavia, Heinz en SNS Reaal!


vacatures

recente vacatures

deze week in adformatie

- Ceo Draftfcb Dik Klicks
- Zoek de verschillen bij Center Parcs
- Metro gaat meer agressie tonen
- Lemz zet politiepet op

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden