Yorin niet onder Duits bestuur

14 augustus 2003, 23:00 Redactie

Ten onrechte is gisteren gemeld dat Yorin onder Duits bestuur gaat vallen.

Adformatie baseerde zich op een bericht in Veronica Satellite. Wel heeft onlangs, op verzoek van RTL Group, in etappes een juridische herstructurering van alle HMG-vennootschappen plaatsgevonden, meldt HMG. Deze herstructurering houdt in dat alle Nederlandse activiteiten, waaronder Yorin televisie en radio, zijn geplaatst onder de Nederlandse houdster RTL Group Beheer BV. Alle Luxemburgse activiteiten, waaronder RTL 4 en RTL 5, zijn geplaatst onder de Luxemburgse houdster RTL./de Holland Media Groep S.A. Voorheen waren alle bedrijfsactiviteiten van HMG geplaatst onder houdster RTL/de Holland Media Groep S.A. Verder is, om vennootschapsrechtelijke redenen, de Nederlandse houdster RTL Group Beheer BV, geplaatst onder een Duitse GmbH-vennootschap, terwijl RTL Group Beheer BV oorspronkelijk direct onder RTL Group geplaatst was. Deze wijziging heeft de journalist van Veronica Satellite doen concluderen dat Yorin onder Duits bestuur zou vallen. Dit is niet het geval. De genoemde herstructureringen hebben namelijk geen enkel gevolg voor de feitelijke zeggenschap over HMG en de bedrijfsvoering. Die blijven rusten bij de HMG-directie.

HMG maakt verder bekend dat het mediabedrijf de communicatie met betrekking tot HMG eenduidig wil houden. Daarom heeft de vennootschap RTL Group Beheer BV onlangs de handelsnaam RTL/de Holland Media Groep (zonder S.A.) gekregen.



 

reageer


Onze huisregels

Neem de volgende beveiligingscode over:


Je reactie verschijnt na een kwartier op de site.

tip de redactie


tip ons nu

meer nieuws

RSS

tip

Handboek Online Marketing

Handboek Online Marketing

Leer online koppelen aan offline en maak kennis met de voor- en nadelen van online marketinggereedschappen.

Meer info of gelijk bestellen



Vacature: Adformatie zoekt


De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.

Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media

Download advertentie (Pdf)

rondvraag

Facebook ook voor kinderen jonger dan 13?

Facebook wil voortaan ook kinderen onder de 13 jaar toegang geven. Dat is tot nu toe verboden. Goed idee van Facebook?

reageer


Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?

In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.

Actuele stand: 129 inhakers.


Bekijk het overzicht

vacatures

meer vacatures

De Opportunisten elke donderdag vers

MARCOM12


Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!

Lees verder



Piece of Work: Stephanie Pistel

Piece of Work: Stephanie Pistel

In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.



kennisbank






Boekentips en meer


deze week in adformatie

- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden

neem gratis een abonnement

nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden