Yorin niet onder Duits bestuur
Ten onrechte is gisteren gemeld dat Yorin onder Duits bestuur gaat vallen.
Adformatie baseerde zich op een bericht in Veronica Satellite. Wel heeft onlangs, op verzoek van RTL Group, in etappes een juridische herstructurering van alle HMG-vennootschappen plaatsgevonden, meldt HMG. Deze herstructurering houdt in dat alle Nederlandse activiteiten, waaronder Yorin televisie en radio, zijn geplaatst onder de Nederlandse houdster RTL Group Beheer BV. Alle Luxemburgse activiteiten, waaronder RTL 4 en RTL 5, zijn geplaatst onder de Luxemburgse houdster RTL./de Holland Media Groep S.A. Voorheen waren alle bedrijfsactiviteiten van HMG geplaatst onder houdster RTL/de Holland Media Groep S.A. Verder is, om vennootschapsrechtelijke redenen, de Nederlandse houdster RTL Group Beheer BV, geplaatst onder een Duitse GmbH-vennootschap, terwijl RTL Group Beheer BV oorspronkelijk direct onder RTL Group geplaatst was. Deze wijziging heeft de journalist van Veronica Satellite doen concluderen dat Yorin onder Duits bestuur zou vallen. Dit is niet het geval. De genoemde herstructureringen hebben namelijk geen enkel gevolg voor de feitelijke zeggenschap over HMG en de bedrijfsvoering. Die blijven rusten bij de HMG-directie.
HMG maakt verder bekend dat het mediabedrijf de communicatie met betrekking tot HMG eenduidig wil houden. Daarom heeft de vennootschap RTL Group Beheer BV onlangs de handelsnaam RTL/de Holland Media Groep (zonder S.A.) gekregen.
meer nieuws
RSSSan ABC Accenten: KLM, W+K Amsterdam en Volkswagen
donderdag 24 mei 2012, 21:51
Lotto komt met Voetbalvrienden app
vrijdag 25 mei 2012, 10:43
Eindhoven krijgt wereldprimeur met augmented outdoor campagne
vrijdag 25 mei 2012, 8:27
Commercials leveren NLEnergie meer klanten op
vrijdag 25 mei 2012, 7:31
Lipton Ice Tea komt met Schreeuwhelmus
vrijdag 25 mei 2012, 7:24
Kruidvat wint Gouden Deurmat
vrijdag 25 mei 2012, 7:11
Unilever blijft bij Mindshare in de VS
vrijdag 25 mei 2012, 7:03
tip
Handboek Online Marketing
Leer online koppelen aan offline en maak kennis met de voor- en nadelen van online marketinggereedschappen.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Marktonderzoeker
Ziekenhuis Bernhoven, Veghel en Oss
-
Senior coördinator Studentenzaken
USG Capacity West-Zuid, Den Haag
-
Webredacteur
Abvakabo FNV, Zoetermeer
-
Product Manager (Gastro Enterologie)
Interselect, Weesp
-
Sales Manager Farma
PerSelectief Veenendaal Hazelhoff, Veenendaal
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Erna Matroos: Hoezo refereer je aan Gall&Gall;en Intratuin? Er wordt in dit artikel op de Adformatie-website niet over...
Henk De bruin: De shirtsz van de makro moet dit jaar maar winnen, is nl. ook nog nuttig.
En de makro is nooit met...
Tosca: Heel erg lekker ... Ik maakte Caiprihinia altijd zelf ... maar dit is makkelijker en smaakt...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden

