ook interessant
- 'Koopkrachtplaatjes zeggen Nederlander niets' maandag 12 maart 2012
- Brussel laakt kredietverstrekking op internet woensdag 11 januari 2012
- Koffiedik Kijken: wat brengt 2012 maandag 9 januari 2012
- Beste social media campagnes 2011 vrijdag 16 december 2011
- Invallen bij KPN, Vodafone en T-Mobile woensdag 7 december 2011
meer opinie
- Zijn bloggers te koop? maandag 26 maart 2012
- XS4all en de kleren van de keizer maandag 14 maart 2011
- Wel reclame! woensdag 4 augustus 2010
- Waar blijft de e-krant? maandag 21 december 2009
- Reclamevrijster woensdag 26 augustus 2009
meer achtergrond
- ‘Vers moet opnieuw worden uitgevonden’ donderdag 2 oktober 2008
- Op zoek naar groen donderdag 28 augustus 2008
- Feniks DA vrijdag 18 april 2008
tip
Communicatiedesk vernieuwd
Vind antwoorden op jouw communicatievraagstukken. Bekijk dan nu gratis drie artikelen in de Communicatiedesk. Deze database bevat meer dan 2.500 checklists, cases en artikelen.
Vacature: Adformatie zoekt
De Adformatie Groep is door de recentelijke overname door Sijthoff Media Groep aan haar tweede jeugd begonnen. Om onze bruisende ambities gestalte te geven zijn wij per direct op zoek naar mensen die ons team willen versterken.
Concreet zoeken wij op dit moment:
- Operations Manager
- Accountmanager(s) Cross Media
rondvraag
Na afloop van het afgelopen WK stond de Oranje Actie Teller op 161 inhaak campagnes. Gaan we daar met het EK 2012 overheen?
In samenwerking met Activate&Co en Verse Reclame houdt Adformatie bij welke Oranje EK2012 inhakers van start gaan in Nederland.
Actuele stand: 129 inhakers.
vacatures
-
Marktonderzoeker
Ziekenhuis Bernhoven, Veghel en Oss
-
Senior coördinator Studentenzaken
USG Capacity West-Zuid, Den Haag
-
Webredacteur
Abvakabo FNV, Zoetermeer
-
Product Manager (Gastro Enterologie)
Interselect, Weesp
-
Sales Manager Farma
PerSelectief Veenendaal Hazelhoff, Veenendaal
De Opportunisten elke donderdag vers
laatste reacties
Erna Matroos: Hoezo refereer je aan Gall&Gall;en Intratuin? Er wordt in dit artikel op de Adformatie-website niet over...
Henk De bruin: De shirtsz van de makro moet dit jaar maar winnen, is nl. ook nog nuttig.
En de makro is nooit met...
Tosca: Heel erg lekker ... Ik maakte Caiprihinia altijd zelf ... maar dit is makkelijker en smaakt...
MARCOM12

Ontmoet nieuwe zakenpartners en relaties. MARCOM12 is the playground for professionals! Twee dagen vol met kennis en inspiratie, maar vooral ook om te delen!
Piece of Work: Stephanie Pistel
In de nieuwe aflevering van Piece of Work vertelt Stephanie Pistel, directing photographer bij Caviar over de totstandkoming van de reclamecampagne ‘vintage’ voor schoenenmerk Sacha. En ze vertelt over hoe ze ‘ontdekt’ werd als topfotografe van wereldartiesten. Daarnaast laat ze zien waar ze haar inspiratie vandaan haalt. Pistel is ‘slave to the rhythm’. Dat blijkt ook uit haar keuze voor favoriete reclame van de Toyota Swagger. Een must see.
Bekijk het interview.
Meer video op Adfotube.
kennisbank
Boekentips en meer
deze week in adformatie
- Roy Kahmann
- ABC: KLM, W+K en Volkswagen
- Adverteerder zuinig op sociale media
- PANL Award Van der Velden
neem gratis een abonnement
nieuwsbrief
Blijf op de hoogte van het laatste Marcom-nieuws met een gratis abonnement op één van onze nieuwsbrieven.Aanmelden


