Overslaan en naar de inhoud gaan

A&C Media schrapt 35 banen

De uitgever van huis-aan-huisbladen moet fors reorganiseren om de verliezen om te buigen.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

A&C geeft huis-aan-huis-kranten uit in Zuidoost-Nederland in een gratis oplage van 1,8 miljoen. Door de reorganisatie gaat A&C Media de Brabantse tak aan een andere uitgever verkopen. Radix zegt dat de gesprekken daarover in een afrondende fase zijn. In Limburg komt er één nieuw huis-aan-huisblad voor het gehele verspreidingsgebied.

Het Belgische Concentra de dagbladen De Limburger en Limburgs Dagblad (samen MGL) over van Mecom. Concentra is in België onder meer uitgever van Het Belang van Limburg, de Gazet van Antwerpen en de Belgische Metro. In Nederland heeft het naast de dagbladen- en h-a-hbladen van A&C Media de regionale omroep TV Limburg in het bezit. Inmiddels zijn MGL en A&C Media samen ondergebracht in de nieuwe vennootschap Concentra Media Nederland. 
In maart dit jaar stapte A&C-directeur Mark Vermeulen op omdat hij het niet eens was met de nieuwe koers. 

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in