Overslaan en naar de inhoud gaan

Aandelen NDC Mediagroep naar ideële stichting FB Oranjewoud

Met de overname van de ING-aandelen neemt FB Oranjewoud ook de schuld van 22,5 miljoen over die de uitgever had bij de bank.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Uiterlijk 30 juni neemt de stichting het aandelenpakket van NDC Mediagroep over van ING-dochter Entero. FB Oranjewoud nam in 2013 samen met de stichting Je Maintiendrai en Entero/ING de uitgever van onder meer de Leeuwarder Courant en Dagblad van het Noorden over. Entero/ING heeft 83 procent van de aandelen. Je Maintiendrai heeft en behoudt 17 procent.

De stichting FB Oranjewoud is voortgekomen uit de Stichting Friesland Bank, de voormalige aandeelhouder van Friesland Bank die in april 2012 door Rabobank werd overgenomen. 

NDC Mediagroep heeft het al enige tijd moeilijk door dalende oplages en advertentieopbrengsten. In december vorig jaar werd een aangekondigd bovenop de bezuinigingen die in 2013 al waren doorgevoerd.

Bron: FD.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Ja, ik wil een persoonlijk abonnement Ja, ik wil een teamabonnement
Al abonnee? Log hier in