Nu komen Boomerang en Amnesty International met een gezamenlijke actie. Met '(L) China & Human Rights' willen zij aandacht vragen voor mensenrechtenschendingen in China en reageren beide partijen op de internetactie '(L) China'.
Afgelopen weken gaven Chinese gebruikers van chatprogramma's massaal gehoor aan de oproep om '(L) China' te plaatsen voor hun chatnaam. Hiermee protesteren zij tegen de Westerse berichtgeving over de aankomende Spelen en Tibet.
Boomerang en Amnesty roepen internetgebruikers op om '(L) China & Human Rights' voor hun chatnaam te zetten om de slechte mensenrechtensituatie in China onder de aandacht te brengen.
Amnesty en Boomerang: 'China heeft veel om trots op te zijn; het land levert enorme economische prestaties en bezit een schitterende cultuur. Maar China heeft ook een andere kant. China schendt mensenrechten systematisch en op grote schaal. Er is geen vrijheid van pers en internet. Mensen die zich uitspreken voor meer democratie en opkomen voor mensenrechten worden gevangen gezet of onder huisarrest geplaatst. In geen enkel land ter wereld wordt de doodstraf zó vaak opgelegd en uitgevoerd. Ook is Tibet volkomen afgesloten van de buitenwereld. Om dit te veranderen is deze actie in het leven geroepen.'

Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu