Overslaan en naar de inhoud gaan

Campagne van de dag: warme nootjes van de Duyvis

Pepsico introduceert Duyvis Heat & Eat. Kingsday schakelde de brandweer in.
Miniatuurvoorbeeld
Helaas hebben we niet meer de rechten op de originele afbeelding
© adformatie

Ter introductie van deze echte innovatie zien we hoe de in rode pakken gehulde Duyvis mannen een brandweerkazerne bezoeken. Kingsday, het bureau dat tekende voor de commercial: &;Hier maken ze van een saaie bijeenkomst een vrolijke fuif. Natuurlijk met de nieuwe warme nootjes.&; Het is de tweede commercial in de hernieuwde merkpositionering: het nootjesmerk herstelde &;de fuif&; weer in ere.
 

Er is iets misgegaan bij het weergeven van de video. Ververs de pagina om het opnieuw te proberen.

Credits
Bureau KINGSDAY
Productie First on Mars
Regie Herman Poppelaars
Klant Willemijn Dooijes, Margreet Rijkaart (Duyvis, PepsiCo Nederland)

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in