
McCann Worldgroup, eigenaar van bureau voor custom Publisher vdbj_, maakt bekend dat Carolina Pruis per direct zal toetreden tot vdbj_ als chairman en CEO. Pruis was hiervoor interim CEO van Aldipress. Daarvoor vervulde zij functies bij de Telegraaf Tijdschriften Groep, Ilse Media, VNU Business Publications, PCM Uitgevers en SanomaMedia. Pruis zegt op haar eigen site Groot Geluk van een zakelijke en resultaatgedreven aanpak te houden, maar ziet zichzelf ook als een 'echte people manager'.
vdbj_ meldt dat Wim Tjaberinga, die vdbj_de afgelopen vijf jaar heeft geleid, het bedrijf verlaat als gevolg van een groeiend verschil in opvattingen over de te voeren strategie voor vdbj_.
Vacatures
Specialist Online Marketing
FirdaAllround Communicatieadviseur
CTGBContent Creative- RTL Tonight
Banijay Benelux.comSak van den Boom, één van de oprichters van vdbj_, zegt in een blog op customermedia: 'Met de komst van Carolina kan er weer gebouwd worden aan het elan van vdbj.' Hij stelt vast dat het vertrekkend directeur Wim Tjaberinga afgelopen jaar niet meezat: 'Na het vertrek van een aantal MT-leden en het verlies van toonaangevende klanten als KPN en Albert Heijn was behoefte aan een nieuwe wind.'
Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Word abonnee