Overslaan en naar de inhoud gaan

Centercom neemt meerderheidsbelang in Bereik

De buitenreclame-exploitant vergroot hierdoor zijn digitale footprint in de Nederlandse out-of-home-markt.
Centercom
© Centercom

Centercom exploiteert, naast de 36.000 Buitenreclamevlakken, 460 SmartScreens in supermarkten en 220 ArtScreens in horecagelegenheden.

De 75 digitale schermen op grootformaat staan hoofdzakelijk in de randstad en genereren dagelijks een miljoenenbereik. Onder de vlag van Centercom zal Bereik als zelfstandig label blijven bestaan en hoopt het haar digitale ambities versneld te realiseren.

De Nederlandse  buitenreclame--markt is in beweging. In maart nog nam het Britse out-of-homebedrijf Ocean, een concurrent van Centercom, de Nederlandse spelers Ngage Media en Interbest over.

Advertentie

Reacties:

Om een reactie achter te laten is een account vereist.

Inloggen Abonneer nu

Melden als ongepast

Door u gemelde berichten worden door ons verwijderd indien ze niet voldoen aan onze gebruiksvoorwaarden.

Schrijvers van gemelde berichten zien niet wie de melding heeft gedaan.

Advertentie
Advertentie

Bevestig jouw e-mailadres

We hebben de bevestigingsmail naar %email% gestuurd.

Geen bevestigingsmail ontvangen? Controleer je spam folder. Niet in de spam, klik dan hier om een account aan te maken.

Er is iets mis gegaan

Helaas konden we op dit moment geen account voor je aanmaken. Probeer het later nog eens.

Word lid van Adformatie

Om dit topic te kunnen volgen, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al lid? Log hier in

Word lid van Adformatie

Om dit artikel te kunnen liken, moet je lid zijn van Adformatie. 15.000 vakgenoten gingen jou al voor! Meld je ook aan met een persoonlijk of teamabonnement.

Al abonnee? Log hier in