Met het lime-drankje speelt de marktleider naar eigen zeggen in op de 'sterk groeiende behoefte van Nederlandse consumenten een schijfje limoen aan hun Coca-Cola toe te voegen'. In Noord-Amerika zou de variant al met succes zijn geïntroduceerd, aldus de fabrikant.
Onderzoek onder Nederlandse consumenten, uitgevoerd in opdracht van Coca-Cola, wijst uit dat lime een van de meest gevraagde light-smaken van deze zomer zal worden. Coca-Cola verwacht door toevoeging van de lime-variant aan de light-familie deze week nog de grens van zes miljoen Coca-Cola Light-drinkers in Nederland te passeren.
Die voortdurende groei is volgens brandmanager Joost Bakx te danken aan de opkomst van mannelijke drinkers: 'Tegenwoordig, mede door de sterk opkomende trend rond evenwichtige voeding en voldoende beweging, drinken mannen steeds meer en vaker Coca-Cola Light. Van elke tien light-consumenten zijn er reeds vier man.'
De introductiecampagne, bedacht door Bureau Vrienden, wordt vanaf week 24 voorlopig alleen ondersteund door tv-commercials (van Publicis) en dagbladadvertenties.

Reacties:
Om een reactie achter te laten is een account vereist.
Inloggen Abonneer nu